Pedicure Warszawa Bielany

Artist Studio Urody

Paznokcie

Podleśna 52, 01-673 Warszawa
4.9
171 opinii

Korzystałam już wielokrotnie z manicure i pedicure hybrydowego, stylizacji brwi. Miejsce jest ładne, czyste, mogę się w nim zrelaksować. Zawsze ze studia Artist wychodzę ładniejsza i zadowolona. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług oraz z podejścia do klienta. Będę odwiedzać nadal.

Afryka Day Spa

Paznokcie

Wiślana 74 lok. 1, 05-092 Łomianki
5.0
385 opinii

Zdecydowanie polecam usługi oferowane przez Instytut Kosmetyczny Afryka Day Spa. Jestem klientką już od kilku miesięcy i korzystam z różnych zabiegów zarówno leczniczych (masaż drenażowy) jak i kosmetycznych (manicure, pedicure, henna itp....). Profesjonalna obsługa i przemiła atmosfera to podstawowe atuty tego zakładu.

Nails&Face Studio Urody

Paznokcie

ul. Przasnyska 11, 01-756 Warszawa
4.9
552 opinie

z efektów pracy i dobrych rad Pani Kasi jak zawsze jestem bardzo zadowolona :) IBX miałam po raz pierwszy, widoczna poprawa stanu płytki paznokcia od razu po aplikacji, mam nadzieję że po kolejnych wizytach będzie jeszcze lepiej polecam!

Centrum Szkoleniowe Manicure & Pedicure

Paznokcie

Pokorna 2, 00-199 Warszawa
4.8
774 opinie

Fantastycznie wykonany pedicure jak na zastane warunki na moich stopach (gorzej niż w Sajgonie)! Cierpliwie i dokładnie usunięte skórki, chociaż były pancerne i nie chciały oddać powierzchni paznokcia. Super! Miła atmosfera, spokój. Zdecydowanie zawitam jeszcze raz :)

KB_Mobilna Kosmetolog

Paznokcie

Mehoffera 66a/3, 03-131 Warszawa
5.0
25 opinii

Super. Po pedicure u Pani Karoliny nogi są lekkie jak piórko. I takie śliczne. Pełen profesjonalizm. Pani Karolina jest cudowną, ciepłą osobą. Wizyta u niej to czysta przyjemność. Super, że do niej trafiłam. No i jeszcze Milka, która też skradła moje serce 😊

beautylook salon kosmetyczny

Paznokcie

Strumykowa 23 lok U3, 03-138 Warszawa
4.9
114 opinii

Pani Kasia nie tylko świetnie dba o moje paznokcie ale również o duszę😊 jak zawsze przemiła, uśmiechnięta i zawsze profesjonalna, aż chce się wracać. Pani Ola jak zawsze bardzo dokładna, jestem mega zadowolona z usług i podejścia do klientek. Polecam bardzo usługi w Salonie.

Kosmetyka Profesjonalna MADAME

Paznokcie

Ceramiczna 7 lokal 4, 03-126 Warszawa
5.0
40 opinii

Pani Marcelina to świetna osoba, która zna się na tym, co robi. Wytłumaczyła mi dokładnie, na czym polega zabieg i wykonała go bardzo profesjonalnie. Salon jest piękny i zadbany, można się odprężyć przy relaksującej muzyce :) mogłabym przychodzić do Pani Marceliny codziennie! POLECAM