Pedicure Poznań Nowe Miasto

skinlab33

Paznokcie

katowicka 33 lok. 112, 61-131 Poznań
5.0
214 opinii

Zabieg sam w sobie do najprzyjemniejszych nie należy ale dzięki Klaudii zawsze gdy słyszę od niej, że już skończyłyśmy pytam- "to już po?". Bardzo polecam tą przemiłą dziewczynę! Jest profesjonalna i przy tym zawsze uśmiechnięta, pełna życia, miła!

Zen Spa

Paznokcie

Piątkowska 122, 61-693 Poznań
5.0
637 opinii

Trochę mało dyskretne miejsce na zabieg ale fotel z masażem to świetny pomysł. Na szczególną pochwałę zasługuje zaangażowanie Pani Michaliny i jej fachowość co zrekompensowało mi początkowe zakłopotanie. Jestem bardzo zadowolony.

NALU Studio

Paznokcie

Żydowska 9/1, 61-761 Poznań
5.0
52 opinie

Usługa na najwyższym poziomie, Pani Kinga to mistrzyni w swoim fachu, a do tego bardzo sympatyczna i otwarta, paznokcie piękne, bardzo dokładnie wykonane, duża paleta kolorów - aż trudno się zdecydować :) Cudowne i urokliwe miejsce, można się dodatkowo odprężyć i na chwilę zapomnieć o codzienności! Szczerze polecam!

Studio Urody MadRic

Paznokcie

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań
4.9
226 opinii

U Pani Eweliny byłam na regulacji i hennie brwi. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, a przy tym miła i sympatyczna atmosfera. Pani Ewelina potrafi szczerze i profesjonalnie doradzić. Do Pani Eweliny chodzę także na manicure i hybrydy. Z tej usługi jestem również bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

Klinika Piękna Derm Expert

Paznokcie

Strzeszyńska 96, 60-479 Poznań
4.9
170 opinii

Herbata ziołowa na dobry początek... i ciasteczko w pakiecie :) Dbałość o wygodną pozycję podczas zabiegu. Dobra lektura na czas, gdy osoba obsługująca musiała opuścić gabinet. A przede wszystkim wykonanie profesjonalnego zabiegu z dbałością o higiene własną i klienta! Pozdrawiam i dziękuję

Instytut Piękna

Paznokcie

Zwierzyniecka 30/32 , 60-848 Poznań
4.8
444 opinie

Osoba wykonująca wszystkie zabiegi niezwykle sympatyczna i budząca zaufanie, wyjaśniająca tyle, ile trzeba, bez zbędnych szczegółów. Miejsce z dobrym klimatem, pozostali pracownicy także bardzo otwarci i sympatyczni.