Pedicure Poznań

1395 wyników

Salamandra Beauty Institute

Paznokcie

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
5.0
891 opinii

Fantastyczne przedpołudnie w towarzystwie nieocenionej Pani Magdy. To bardzo miłe, gdy trafia się na kosmetologa, z którym można porozmawiać o życiu i świecie. Moja koleżanka miała przyjemność spędzić równolegle czas na zabiegach u Pani Gosi- jest równie zachwycona atmosferą, przebiegiem, i efektami zabiegów.

Depi place - depilacja woskiem

Paznokcie

Wierzbięcice 40/1, 61-568 Poznań
5.0
636 opinii

Przyjemnie, jakkolwiek dziwnie to brzmi. Profesjonalizm, co = bezbolesny zabieg. Szybko i sprawnie. Efekty bardziej niz zadowalające. Wróciłam po wcześniejszej, PIERWSZEJ wizycie i będę wracać jeszcze dluuuugo. Pani Gosia baaaardzo mila :) polecam z całego serca!

skinlab33

Paznokcie

katowicka 33 lok. 112, 61-131 Poznań
5.0
165 opinii

Zabieg sam w sobie do najprzyjemniejszych nie należy ale dzięki Klaudii zawsze gdy słyszę od niej, że już skończyłyśmy pytam- "to już po?". Bardzo polecam tą przemiłą dziewczynę! Jest profesjonalna i przy tym zawsze uśmiechnięta, pełna życia, miła!

YASUMI SPA

Paznokcie

Libelta 14, 61-706 Poznań
5.0
249 opinii

Pedicure wykonany bardzo delikatnie, ale dokładnie i profesjonalnie. Pomimo moich łaskotek Pani Kosmetolog Kasia była cierpliwa i bardzo profesjonalna, a nieodzowny uśmiech na twarzy tylko sprawia, że podczas zabiegu jest jeszcze przyjemniej.

Zen Spa

Paznokcie

Piątkowska 122, 61-693 Poznań
5.0
605 opinii

Trochę mało dyskretne miejsce na zabieg ale fotel z masażem to świetny pomysł. Na szczególną pochwałę zasługuje zaangażowanie Pani Michaliny i jej fachowość co zrekompensowało mi początkowe zakłopotanie. Jestem bardzo zadowolony.

Klinika Piękna Derm Expert

Paznokcie

Strzeszyńska 96, 60-479 Poznań
4.9
144 opinie

Herbata ziołowa na dobry początek... i ciasteczko w pakiecie :) Dbałość o wygodną pozycję podczas zabiegu. Dobra lektura na czas, gdy osoba obsługująca musiała opuścić gabinet. A przede wszystkim wykonanie profesjonalnego zabiegu z dbałością o higiene własną i klienta! Pozdrawiam i dziękuję

Studio Urody MadRic

Paznokcie

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań
5.0
209 opinii

U Pani Eweliny byłam na regulacji i hennie brwi. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, a przy tym miła i sympatyczna atmosfera. Pani Ewelina potrafi szczerze i profesjonalnie doradzić. Do Pani Eweliny chodzę także na manicure i hybrydy. Z tej usługi jestem również bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.