Przejdź do głównej zawartości

Pedicure leczniczy Warszawa

Bezpieczny salon
Lok&Roll Renova - zarezerwuj wizytę

Lok&Roll Renova

Paznokcie

Rembielińska 20, 03-352 Warszawa
Bezpieczny salon

Polecam serdecznie Kasię manikiurzystkę - nie byłam pierwszy raz, ale zawsze mnie zaskakuje jak pięknie i szybko robi manikiur (pedikiur zresztą tez). Do tego na święta mam paznokcie z cudowna świąteczna kompozycja!

Bezpieczny salon
Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Paznokcie

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.94
Bezpieczny salon

Jestem stałą klientką Pani Agnieszki. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Zarówno manicure jak i pedicure wykonywany jest z pełną starannością z wykorzystaniem dobrych lakierów i pięknych kolorów. Pani Agnieszka jest nie tylko profesjonalistką ale również uroczą osobą więc czas z nią spędzony płynie miło i szybko. Bardzo polecam.

Płatności online
Bezpieczny salon
Dermapes - zarezerwuj wizytę

Dermapes

Paznokcie

Eugeniusza Romera 10 lokal B1, 02-784 Warszawa
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo polecam! Moje stopy są w sprawnych rękach Pani Martyny, która z cierpliwością, pasją i zaangażowaniem zajmuje się każdą kłopotliwą przypadłością biegacza i zapewnia niezbędną pielęgnację. Cudowne uczucie zaopiekowanych, zadbanych i wyleczonych stóp oraz paznokci jest zagwarantowane. Dziękuję i będę wracać regularnie!

Bezpieczny salon
A'le Saska - zarezerwuj wizytę

A'le Saska

Paznokcie

Francuska 49, 03-905 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Wszystko na 6+😊 Polecam bardzo wszystkim których oczekiwania nie zostały spełnione w innych salonach. Gwarantuję że to będzie Wasze ostatnie miejsce na mapie Warszawy do którego będziecie przyjeżdżać żeby poprawić sobie nastrój i przy okazji troszkę inne rzeczy👍