Pedicure leczniczy Warszawa

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Paznokcie

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Ocena: 5.0 Ania Goralska jest niezastapiona i najlepsza!!! Tylko do Niej mam pelne zaufanie i zawsze jestem zachwycona efektem Jej pracy! Kiedy zmienila salon, nie mialam nawet przez chwile watpliwosci - poszlam za Nia :) bardzo polecam.

Dermapes

Dermapes

Paznokcie

Eugeniusza Romera 10 lokal B1, 02-784 Warszawa

Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do klienta - szczegółowy opis przyczyn powstawania problemów, opisany każdy etap zabiegu, zalecenia codziennej pielęgnacji. Polecam zdecydowanie!

SHE DAY SPA&HAIR DESIGN

SHE DAY SPA&HAIR DESIGN

Paznokcie

Adama Branickiego 14 lok. 78U, 02-972 Warszawa

Pani Ewa jest CUDOWNA. Po jej pedicurze naprawdę trudno jest znaleźć osobę jej zdolności. Oprócz jej talentu, szybkości pracy i wyczucia estetycznego jest osobą przemiłą, umiejącą wyczuć ludzi, ze zdolnością niewzykłą umiejętność potrzymywania konwersacji. Prawdziwy skarb. Dziękuję

Nails&Face Studio Urody

Nails&Face Studio Urody

Paznokcie

ul. Przasnyska 11, 01-756 Warszawa

Bylismy z mezem na pedicure podologicznym u p.Kasi. Z calego serca polecam - niebywale profesjonalnie, duze zaangazowanie, dostalismy mnostwo porad i instrukcji. Ja z pewnoscia wracam na klasyczny pedicure i na pewno wezme jeszcze meza. Dodam tylko ze gabinet ma wywieszke ze miejsce przyjazne Panom - swietny pomysl :)

Podolog Warszawa Centrum SanapeS

Podolog Warszawa Centrum SanapeS

Paznokcie

Foksal 12/14, 00_366 Warszawa

Życzliwy kontakt i delikatność pediciure leczniczego w wykonaniu Pani Krysi bardzo mnie urzekły. Zwtócilam tez uwagę na dobrej jakości sprzęt i narzędzia i ogólną estetykę lokalny. Wszystko to powoduje, że wizyta była dla mnie przyjemnością i mam ochotę wrócić po więcej.