Pedicure leczniczy Warszawa

3634 wyniki

Tallulah Hair & Beauty

Pedicure

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
439 opinii

Ocena: 5.0 Ania Goralska jest niezastapiona i najlepsza!!! Tylko do Niej mam pelne zaufanie i zawsze jestem zachwycona efektem Jej pracy! Kiedy zmienila salon, nie mialam nawet przez chwile watpliwosci - poszlam za Nia :) bardzo polecam.

SHE DAY SPA&HAIR DESIGN

Pedicure

Adama Branickiego 14 lok. 78U, 02-972 Warszawa
5.0
562 opinie

Pani Ewa jest CUDOWNA. Po jej pedicurze naprawdę trudno jest znaleźć osobę jej zdolności. Oprócz jej talentu, szybkości pracy i wyczucia estetycznego jest osobą przemiłą, umiejącą wyczuć ludzi, ze zdolnością niewzykłą umiejętność potrzymywania konwersacji. Prawdziwy skarb. Dziękuję

Esti Life

Pedicure

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
124 opinie

uważam, że salon jest godny polecenia. Profesjonalne, przemiła kadra. Każda wizyta to przyjemność, chociaż zabieg niezbyt miły... no a przy tym pyszna kawusia z pianką po księżyc... Uwielbiam te wizyty. Już zapisałam się na hybrydwe szaleństwo na moich wyleczonych pazurkach u stóp. Wyleczyła mi je Pani Kochana Natalka. Buziaki.

SanapeS

Pedicure

Foksal 12/14, 00_366 Warszawa
5.0
115 opinii

Życzliwy kontakt i delikatność pediciure leczniczego w wykonaniu Pani Krysi bardzo mnie urzekły. Zwtócilam tez uwagę na dobrej jakości sprzęt i narzędzia i ogólną estetykę lokalny. Wszystko to powoduje, że wizyta była dla mnie przyjemnością i mam ochotę wrócić po więcej.

Alestopa.pl- gabinet podologiczny

Pedicure

Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5, 02-952 Warszawa
5.0
107 opinii

Byłam dziś pierwszy raz w gabinecie. Jestem bardzo zadowolona z poziomu usługi, wyposażenia gabinetu i profesjonalizmu p.Małgorzaty. Miejsce naprawdę godne polecenia. Już dziś zapisałam się na kolejną wizytę. Moje naturalne paznokcie zostały tak pięknie wypolerowane, że postanowiłam ich nie malować. Dorota