Pedicure klasyczny Warszawa

3499 wyników

New Master

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
170 opinii

Pan Antek jak zwykle wspaniały w swoim fachu. Martwi mnie to że zakład fryzjerski od bardzo dawna nie robi żadnych promocji A tylko podwyższa ceny. Takie pidejscie zachęca to stałych klien do poszukiwania nowych bardziej przystępnych cenowo miejsc. Sam salon również się nie zmienia. Jest czysty ale smutny.

Easy Waxing Warszawa - Grzybowska 39

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
5185 opinii

Zarówno zdejmowanie hybrydy jak i manicure i peducure japoński wykonane bardzo profesjonalnie i w higienicznych warunkach. Pani Weronika jest bardzo delikatna, uważna i dokładna. Polecam! Dodatkowy plus za postawę frontem do klienta i dyspozycyjność. Wracam co miesiąc na kilka zabiegów i na ten moment nie planuję tego zmieniać :)

Manièra nail bar

Mokotowska, 39, 00-551 Warszawa
5.0
216 opinii

Bardzo dziękuję za wielką dbałość i trud na moim pedicure. Paznokietek już nie boli i drzazga została usunięta. Rączki zadbane doskonale. Wszystko super. Raz jeszcze dzięki za profesjonalizm. Pozdrawiam serdecznie.

Milek Design - TAMKA 29

Tamka 29, 00-349 Warszawa
4.9
2199 opinii

Super usługi, pełen profesjonalizm zarówno fryzjerski jak i manicure i pedicure.... Szkoda, że kawę trzeba zamawiać z Costa Café.... I Nie chodzi tu o pieniądze, ale może doliczać do rachunku, a nie trzeba wymagać od klienta by wyciągal gotówkę do natychmiastowego płacenia.....

BABINIEC House Of Hair

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa
4.9
1181 opinii

Do Pani Karoliny chodzę od kilku lat i zawsze jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie innej osoby, która mogłaby mi strzyc włosy. Pani Karolina robi to bardzo profesjonalnie. Po obcięciu włosy zawsze dobrze się układają. Polecam ten zakład fryzjerski.

Le Desir

Jasna 19, 00-058 Warszawa
5.0
171 opinii

Cięcie dokładnie takie, po jakie przyszłam. Przemiła fryzjerka, pytająca szczegółowo o oczekiwania klienta, a przy okazji bardzo uważna - zwróciła uwagę na problem skóry głowy, o którym nie wiedziałam, i nie bała się mnie o nim poinformować. Zdecydowanie wrócę.