Pedicure klasyczny Kraków

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Paznokcie

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Gorąco polecam pedicure u Pani Ani!<3 To najlepsza stylistka paznokci w Krakowie u jakiej byłam. Pedicure wykonany niezwykle starannie, hybrydy jeszcze nigdy nie trzymały mi się tak dobrze! To moja druga wizyta i na pewno nie ostatnia. Bardzo dziękuję za przepiękne paznokcie, miłą atmosferę i za mega uroczy prezent-niespodziankę z okazji świąt :)

HEY BEAUTY

HEY BEAUTY

Paznokcie

Ostatnia 1f/u5, 31-444 Kraków

Pani Ewelina wykonała najwyższej jakości pedicure ze szczególną dokładnością, dzięki czemu jest przepiękny. Natomiast Pani Asia wykonała perfekcyjne żele pomalowane lakierem hybrydowym aż do samych skórek. Po wizycie czuję się zrelaksowana oraz zadbana dzięki niesamowitemu zespołowi heyBeauty.

Beauty Bar Lounge

Beauty Bar Lounge

Paznokcie

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wykonanych usług. Zabieg na twarz to pełen relaks i cudownie odświeżona skóra. Paznokcie u rak i stop wykonane perfekcyjne pod same skórki ❤️ Plus bardzo zgrany zespół, piękne wnętrze, pyszna herbatka. Polecam to miejsce.

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Paznokcie

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

to była moja druga wizyta w Twoje Day Spa i podobnie jak za pierwszym razem nie wyszłam zawiedziona. W Spa panuje miła i ciepła atmosfera. obsługa jest bardzo profesjonalna a Pani Magda jest niesamowita. Otwarta, miła, zawsze coś doradzi (nienachalnie!) Ogólnie bardzo polecam:)

 Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Paznokcie

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków

Dobrze oddać się w ręce profesjonalnej pani Ani. Dobrze mieć zaufanie. Dobrze wiedzieć że Zespół MK ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Dobrze rozsmakować się w herbatce przygotowanej przez panią Dorotę. Korzystam z usług MK już kilka lat i mam nadzieję korzystać nadal. Polecam w 100%.

Maripossa Styl

Maripossa Styl

Paznokcie

Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków

Nigdy nie miałam zrobionego tak fantastycznego pedicure. Wygodnie, nóżki na specjalnym podnóżku, wszystko sterylne, pyszna kawka, dużo różnych gazetek a nawet książek i poradników do poczytania, kolorów cała masa, aż nie mogłam się zdecydować :D a na koniec przyjemny masaż i peeling :) oj będę stałym bywalcem!

Nail Style

Nail Style

Paznokcie

Wiślane Tarasy ul. Grzegórzecka 67G/168 klatka E, 31-559 Kraków

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa produktami najwyższej jakości. Wiktoria zadbała o każdy szczegół. Paznokcie są idealne. Serdecznie polecam salon każdemu. Najlepsze miejsce w całym Krakowie. Wnętrze,atmosfera,dziewczyny oraz ich zdolności są idealne. Dziękuje za pyszną kawę,pełen relaks i jak zawsze rewelacyjne paznokcie :-)