Pedicure klasyczny Kraków

1570 wyników

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Pedicure

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków
5.0
1441 opinii

Dobrze oddać się w ręce profesjonalnej pani Ani. Dobrze mieć zaufanie. Dobrze wiedzieć że Zespół MK ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Dobrze rozsmakować się w herbatce przygotowanej przez panią Dorotę. Korzystam z usług MK już kilka lat i mam nadzieję korzystać nadal. Polecam w 100%.

Maripossa Styl

Pedicure

Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków
4.9
323 opinie

Nigdy nie miałam zrobionego tak fantastycznego pedicure. Wygodnie, nóżki na specjalnym podnóżku, wszystko sterylne, pyszna kawka, dużo różnych gazetek a nawet książek i poradników do poczytania, kolorów cała masa, aż nie mogłam się zdecydować :D a na koniec przyjemny masaż i peeling :) oj będę stałym bywalcem!

Beauty M Studio Urody

Pedicure

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1750 opinii

to była moja druga wizyta w Twoje Day Spa i podobnie jak za pierwszym razem nie wyszłam zawiedziona. W Spa panuje miła i ciepła atmosfera. obsługa jest bardzo profesjonalna a Pani Magda jest niesamowita. Otwarta, miła, zawsze coś doradzi (nienachalnie!) Ogólnie bardzo polecam:)

Nail Style

Pedicure

Wiślane Tarasy ul. Grzegórzecka 67G/168 klatka E, 31-559 Kraków
4.9
626 opinii

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa produktami najwyższej jakości. Wiktoria zadbała o każdy szczegół. Paznokcie są idealne. Serdecznie polecam salon każdemu. Najlepsze miejsce w całym Krakowie. Wnętrze,atmosfera,dziewczyny oraz ich zdolności są idealne. Dziękuje za pyszną kawę,pełen relaks i jak zawsze rewelacyjne paznokcie :-)

Salon Uroda od Switu

Pedicure

Osiedle Teatralne 10, 31-946 Kraków
4.9
655 opinii

Pani Ewa już kolejny raz obcinała moją pięcioletnią córkę i kolejny raz uważam, że zrobiła to perfekcyjnie.Córka wygląda ślicznie a samo strzyżenie wykonane na 6+.Pani Ewa jest bardzo miłą i sympatyczną fryzjerką, znającą się na tym co robi.Polecam dla małych i dużych głów :-)