Pedicure japoński Bielsko-Biała

425 wyników

Salony z podobnych kategorii

Estelium

Pedicure

Broniewskiego 39, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
729 opinii

Manicure z hybrydą i pedicure zrobione profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z usługi, życzliwości panującej w tych gabinetach i podejścia prezentowanego przez personel. Szczerze polecam! Jestem stałą klientką i wiem, że tam "mi zrobią dobrze" :-)

Hair and Beauty ETHERIA

Pedicure

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
199 opinii

Zawsze tutaj dostaje to czego oczekuje czyli zawsze all inclusive 😍😍😍a pełnym tego słowa znaczeniu !!! Mam cudowne stopy ozodobione piękną brokatową hybrydą

Hand Park

Pedicure

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
469 opinii

Wyjątkowe miejsce, indywidualne podejście do klienta, wysoce wykwalifikowany personel... Zalety można by wymieniać w nieskończoność. Pani Karolina troskliwie zajęła się moimi paznokciami, czym mnie urzekła. Efekt oczywiście spektakularny. Serdecznie polecam!

Stylomania

Pedicure

Komorowicka 36, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
53 opinie

Zadbane ciało, piękne spojrzenie, wspaniałe paznokcie oraz nowa fryzura to jest to, o czym marzy każda kobieta. Wiemy, że często na to wszystko brakuje czasu. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, stworzyliśmy bogatą ofertę różnorodnych zabiegów, podczas których sprawim

Atelier-Mariposa

Pedicure

aleja Generała Władysława Andersa 8, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
142 opinie

Zostalam bardzo milo przywitana, dowiedzialam sie jak bedzie wyglądał zabieg. I jak sie mam przygotować . Sam zabieg wykonany szybko i skutecznie :) polecam szczegolnie przed wczasami. Miejsce przypadło mi do gustu . Personel na wysokim poziomie. Polecam Studio Modelowania Sylwetki Atelier Mariposa!!!