Pedicure japoński

Wiele osób zmaga się ze słabymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami u stóp. W takiej sytuacji zaleca się skorzystanie z zabiegu pedicure japońskiego. Dzięki niemu pozbędziesz się problemu, a Twoje stopy będą wyglądały zdrowo i pięknie. To nowość wśród zabiegów pedicure, pochodząca prosto z Japonii.

Pokaż w mojej okolicy »
Pedicure japoński

W jaki sposób wykonuje się pedicure japoński?

Zabieg rozpoczyna się od usunięcia zrogowaciałego naskórka. Następnie kosmetyczka starannie piłuje paznokcie i usuwa skórki. W tak przygotowane paznokcie wcierana jest specjalna pasta witaminowa (A+E, keratyna, pyłek pszczeli, krzemionka z Morza Martwego). Dzięki tym składnikom paznokcie stają się mocniejsze i odporne na rozdwajanie. Sama czynność wcierania skutecznie poprawia ukrwienie. Kolejny krok polega na wcieraniu w płytkę paznokci bladoróżowego pudru. Dzięki temu wtarte wcześniej składniki nie wypłukują się oraz chronią paznokcie przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Zabieg sprawia, że paznokcie wyglądają naturalnie, a na płytce widoczny jest połysk. Po pedicure japońskim nie należy malować paznokci przez około 5 dni.

Czego można oczekiwać po zabiegu?

Pedicure japoński skutecznie zamyka łuskę na płytce, tworząc barierę ochronną paznokci. Zabieg głęboko odżywia oraz poprawia ukrwienie. Dzięki temu paznokcie szybciej rosną. Stopy wyglądają bardzo zdrowo. Są gładkie, miękkie i odżywione. Bladoróżowa płytka nadaje im uroku poprzez perłowy połysk. Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem dla zmęczonych stóp. Od czasu do czasu tego typu „detoks” jest wręcz wskazany.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Z pedicure japońskiego mogą korzystać zarówno panie, jak i panowie. Nie ma tu ograniczeń. Zabieg polecany jest w szczególności osobom, które mają problem z łamliwymi oraz rozdwajającymi się paznokciami u stóp.

Koszt zabiegu

Za pedicure japoński w salonie kosmetycznym zapłacimy od 60 zł do nawet 200 zł. Cena uzależniona jest bowiem od renomy oraz lokalizacji salonu.