Pedicure hybrydowy Warszawa

3595 wyników

Artist Studio Urody

Pedicure

Podleśna 52, 01-673 Warszawa
4.9
93 opinie

Korzystałam już wielokrotnie z manicure i pedicure hybrydowego, stylizacji brwi. Miejsce jest ładne, czyste, mogę się w nim zrelaksować. Zawsze ze studia Artist wychodzę ładniejsza i zadowolona. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług oraz z podejścia do klienta. Będę odwiedzać nadal.

Ce-Ce Beauty Clinic

Pedicure

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14419 opinii

Już w wrót przywitał mnie jak zawsze usmiechnięty ulubiony duet Pan Recepcjonistek: Pani Jola i Pani Weronika. Nieocenione - służą radą, pomocą, komplementem. Wszystkim czego człowiek potrzebuje! A sam zabieg też wart pochwał - pedicure wykonany z ogromną precyzją, dokładnie, solidnie i estetycznie. Powrócę na pewno!

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Pedicure

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
1876 opinii

Kolejny raz jestem bardzo zadowolna z jakosci wykonywanych usług w tym salonie. Super fryzjerzy. Fachowo podchodzą do pracy, doskonałe wyczucie stylu i wizerunku osoby, ktorą sie zajmują. Dokładny manicure i pedicure wykonywany przez p. Marysię. Mogę smiało polecic ten salon klientom niezdecydowanym poszukujących nowych form stylu.

Easy Waxing

Pedicure

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
5532 opinie

Profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze :). Pani Ania namówiła mnie na pierwszą w życiu depilację pastą cukrową! Było warto! Wygląda super, zaczerwienienie zniknęło jeszcze tego samego dnia! Sama depilacja nie była tak bolesna i na pewno jeszcze ją powtórzę. Dziękuję!

Salon Gagarina 2

Pedicure

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
4.9
709 opinii

Pani Wiola, pomimo tego, że nie czuła się dobrze, przyjęła mnie i uczesała z właściwym sobie profesjonalizmem. Dziękuję bardzo Pani Wiolu 🙂 i życzę zdrowia 🙂. Dla Pani Wioli i pracowników salonu życzenia dobrego pod każdym względem Nowego 2019 Roku 🧡🥂🍾