Pedicure hybrydowy Warszawa

3632 wyniki

Artist Studio Urody

Pedicure

Podleśna 52, 01-673 Warszawa
5.0
131 opinii

Korzystałam już wielokrotnie z manicure i pedicure hybrydowego, stylizacji brwi. Miejsce jest ładne, czyste, mogę się w nim zrelaksować. Zawsze ze studia Artist wychodzę ładniejsza i zadowolona. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług oraz z podejścia do klienta. Będę odwiedzać nadal.

Ce-Ce Beauty Clinic

Pedicure

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15195 opinii

Już w wrót przywitał mnie jak zawsze usmiechnięty ulubiony duet Pan Recepcjonistek: Pani Jola i Pani Weronika. Nieocenione - służą radą, pomocą, komplementem. Wszystkim czego człowiek potrzebuje! A sam zabieg też wart pochwał - pedicure wykonany z ogromną precyzją, dokładnie, solidnie i estetycznie. Powrócę na pewno!

ULALA DAY SPA

Pedicure

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
4514 opinii

Pani Magda jest bardzo profesjonalna, podziwiam ją za przywiązywanie uwagi do szczegółów. Manicure i Pedicure zawsze utrzymuje się do następnej wizyty. Bardzo miło spędzam czas z Panią Magdą. Jestem bardzo zadowolona. ;) PS. Korzystam u Was z depilacji woskiem, dziękuję za konsultację i polecenie depilacji laserowej. Skorzystam.

Easy Waxing

Pedicure

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
6045 opinii

Profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze :). Pani Ania namówiła mnie na pierwszą w życiu depilację pastą cukrową! Było warto! Wygląda super, zaczerwienienie zniknęło jeszcze tego samego dnia! Sama depilacja nie była tak bolesna i na pewno jeszcze ją powtórzę. Dziękuję!

Fryzma & Kosma

Pedicure

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
643 opinie

Okazuje się, że niepozorny salon na tyłach poczty może zaoferować naprawdę profesjonalne usługi. Korzystałam z pedicuru i manicuru i jestem bardzo zadowolona. Staranność wykonania, miła obsługa i fachowe porady to zdecydowane plusy tego miejsca. Polecam!