Pedicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to najpopularniejszy rodzaj manicure w salonach kosmetycznych. Panie pokochały go za trwałość, duży wybór kolorów i ciekawe opcje zdobienia. Koniec z łamliwymi i kruchymi paznokciami! Wystarczy tylko wybrać z listy jeden z salonów i umówić się na wizytę.

Pokaż w mojej okolicy »
Pedicure hybrydowy

Czym jest pedicure hybrydowy?

Jest to zabieg, który pozwoli zadbać o nasze stopy. Skóra oczyszczana jest ze zrogowaciałego naskórka, a paznokcie skrócone i pomalowane lakierem hybrydowym. Zapewnia on trwałość nawet do 14 dni, bez poprawek, czy odprysków. Jest to idealny zabieg dla kobiet, które cenią sobie zadbane stopy, ale żyjąc w ciągłym biegu, nie chcą myśleć codziennie o poprawkach lakieru na paznokciach.

Jak wygląda zabieg?

Pedicure hybrydowy rozpoczynany jest od dezynfekcji i zmiękczenia skóry. Do tego celu wykorzystywana jest kąpiel w wodzie ze specjalną solą. Po tym kroku następuje złuszczenie naskórka i zrogowaceń za pomocą frezarki. Działa ona precyzyjnie, ale również bezinwazyjnie. Po czym kosmetyczka przechodzi do kształtowania naszych paznokci i odsuwania skórek. Kolejnym krokiem jest peeling stóp. Pozwala to na pozbycie się resztek zanieczyszczeń i naskórka. Co ułatwia wchłanianie się nakładanego później kremu nawilżającego. Nasze stopy są już piękne i gładkie. Pozostaje tylko wybrać kolor lakieru do paznokci. W tym przypadku używane są lakiery hybrydowe. Każda z warstw zostaje utrwalona lampą UV. Daje to pewność, że kolor pozostanie na swoim miejscu przez długi czas.

Co po zabiegu?

Aby utrzymać efekt jedwabiście gładkiej i miękkiej skóry przez długi czas należy zaopatrzyć się w kilka kosmetyków. Najważniejszym elementem jest krem nawilżający do stóp, pozwalający na ich codzienną pielęgnację. Cennymi produktami są także maski. W sklepach można znaleźć wiele rodzajów masek, od nawilżających po złuszczające.