Przejdź do głównej zawartości

Pedicure Lublin

Studio M Gabinet Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Studio M Gabinet Kosmetyczny

Paznokcie

Górska 1, 20-863 Lublin
4.98

Miła i profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie.Panie znają się perfekcyjnie na swojej pracy. Salon spełnia wszelkie wymogi dbania o higienę .Każdy kto skorzysta z usług tego salonu nie zawiedzie się i wróci tu napewno 😊Bardzo mocno polecam !!!(A muszę że należę do osób wymagających ).

Metamorfozaa Marek Łukasz Fryzjer & Paznokcie - zarezerwuj wizytę

Metamorfozaa Marek Łukasz Fryzjer & Paznokcie

Paznokcie

Tomasza Zana 29/17, 20-601 Lublin
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. W moim przypadku była to duża metamorfoza, jeżeli chodzi o długość włosów. Każdy etap cięcia był ze mną konsultowany i pani Ania dawała dużo propozycji od siebie. Jestem przeszczęśliwa z efektu końcowego. Serdecznie polecam.

Jane Cosmetics - zarezerwuj wizytę

Jane Cosmetics

Paznokcie

Wieniawska, 8, 20-400 Lublin
Bezpieczny salon

Perfekcja to chyba drugie imię Valerii ;) ile razy już nie przychodziłam do niej mi się zawsze wydaje, że lepszych pazurków jeszcze nie miałam i za każdym razem mam takie same wrażenie. Zdecydowanie tu wrócę bo są najlepsi w Lublinie! a ta atmosfera! Na prawdę warto! Gorąco polecam!

Jasmine - zarezerwuj wizytę

Jasmine

Paznokcie

Nałęczowska 18, 20-701 Lublin
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabieg wykonany z największą starannością. Jestem bardzo zadowolona z efektów po wizycie. Pani Jola bardzo dokładnie wyjaśnia wszystko, co się dzieje podczas zabiegu. Serdecznie polecam!