Przejdź do głównej zawartości

Pedicure Gliwice

Centrum Urody Jess - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody Jess

Paznokcie

Perkoza 12, 44-100 Gliwice
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pedicure u Pani Patrycji, to nie tylko pięknie opracowane stopy i paznokcie ale też cudowny relaks podczas masażu stóp. Po drugim zabiegu Lash Filler moje rzęsy są podkręcone jak po użyciu zalotki. Pani Sylwia to niezwykle uzdolniona i przesympatyczna stylistka rzęs i wizażystka.

BOHO Day Spa - zarezerwuj wizytę

BOHO Day Spa

Paznokcie

Witosa 2, 44-194 Knurów
4.96
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona znusług. Pedicure wykonany z dużą starannością, w bardzo przyjemnej atmosferze. Świetny pomysł na kącik do tego zabiegu. Niesamowicie relaksujące doznanie:) striplac dłoni i stóp - perfekcyjnie. Stylistka zaproponowała mi Piękne kolory. Uwielbiam ten salon! Pozdrawiam

Salon Magic Look - zarezerwuj wizytę

Salon Magic Look

Paznokcie

Jowisza 32, 44-117 Gliwice
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Polecam każdy zabieg u Pani Iwety, która posiada ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii. Bardzo profesjonalnie podchodzi do zabiegów i szczegółowo omawia na czym będą one polegać i w jaki sposób poszczególne składniki zadziałają na skórę. Zabiegi wykonane są starannie, dokładnie i delikatnie. POLECAM !

Glamour Day Spa - zarezerwuj wizytę

Glamour Day Spa

Paznokcie

Kozielskа 80, 44-121 Gliwice
Bezpieczny salon

Tylko Pani Agata potrafi wykonac malowanie paznokci z taka precyzją! Za kazdym razem jestem pełna podziwu. Masaż twarzy równie doskonały i taaak relaksujący:) Polecam!

Karola Beauty Studio  - zarezerwuj wizytę

Karola Beauty Studio

Paznokcie

Lotników 59, 44-100 Gliwice
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Karola Beauty Studio to miejsce, które stworzone zostało z pasji oraz miłości do piękna. Dokładamy wszelkich starań aby każda z Was czuła się u nas dobrze i wychodziła z salonu w pełni zadowolona. Do zabiegów używamy najwyższej jakości produktów wiodących marek, takich jak Indigo, Eclair, B