Pedicure Gdańsk

394 wyniki

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Paznokcie

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
832 opinie

Z usług gabinetu korzystałam drugi raz. Pedicure był przeprowadzony profesjonalnie i w relaksującej atmosferze - dzięki staraniom i umiejętnościom pani Kasi Żebrowskiej. Mogę śmiało polecić Gabinet Kosmetyczny Kashmir Spa jako miejsce, z którego wychodzi się piękniejszą.

Salon kosmetyczny Vanillia

Paznokcie

Obroncow Wybrzeza 17/8, 80-398 Gdańsk
5.0
273 opinie

Jestem wieloletnią stałą klientką. Każda wizyta przez te wszystkie lata jest realizowana na najwyższym poziomie, w przemiłej i profesjonalnej atmosferze. Nigdy się nie zawiodłam cokolwiek wybierałam z oferty. Pozdrawiam wszystkie Vanilli'owe Panie <3

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Paznokcie

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
5.0
443 opinie

Pani Paulina, która wykonywała endermologia jak zawsze przemiła i bardzo profesjonalna, natomiast moimi stopkami zajęła się dzisiaj Pani Valentyna, przemiła i bardzo profesjonalna, wspaniałe zrobiony pedicure, idealnie. Bardzo polecam!!!

Mano

Paznokcie

aleja Grunwaldzka 504, 80-309 Gdańsk
5.0
59 opinii

Super miejsce. Śmiało można powiedzieć, że to level up w usługach mani/pedi w 3mieście. Kompleksowa usługa i relaksująca atmosfera, do tego otoczenie pięknych rzeczy. Panie są przygotowane na wizytę naprawdę wymagających klientów. Gorąco polecam!!!

Salon Urody AS Professional Beauty

Paznokcie

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
792 opinie

Z czystym sumieniem polecam Panią Natalię. Bardzo miło spędziłam czas i wyszłam z pięknym pedicure, który po miesiącu wyglądał jakby był zrobiony przed chwilą. Wcześniej byłam u Pani Kamili i źle wspominam ta wizytę. Skórki wycięte do krwi.

E&M Nails Studio

Paznokcie

Sobieskiego 56, 80-216 Gdańsk
5.0
118 opinii

Pięknie, starannie wykonany żel. Do tego bardzo dobrze dobrany do plytki paznokcia, nic nie odpryskuje ani nie odpada. A testuję już kolejny raz i 4 tygodnie to nie jest dla nich problem ;-) Koniecznie muszę dodać że Pani Marta wykonuje przepięknie zdobienia.