Pedicure Gdańsk

372 wyniki

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
564 opinie

Z usług gabinetu korzystałam drugi raz. Pedicure był przeprowadzony profesjonalnie i w relaksującej atmosferze - dzięki staraniom i umiejętnościom pani Kasi Żebrowskiej. Mogę śmiało polecić Gabinet Kosmetyczny Kashmir Spa jako miejsce, z którego wychodzi się piękniejszą.

Salon Urody AS Professional Beauty

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
639 opinii

Z czystym sumieniem polecam Panią Natalię. Bardzo miło spędziłam czas i wyszłam z pięknym pedicure, który po miesiącu wyglądał jakby był zrobiony przed chwilą. Wcześniej byłam u Pani Kamili i źle wspominam ta wizytę. Skórki wycięte do krwi.

E&M Nails Studio

Sobieskiego 56, 80-216 Gdańsk
5.0
87 opinii

Pięknie, starannie wykonany żel. Do tego bardzo dobrze dobrany do plytki paznokcia, nic nie odpryskuje ani nie odpada. A testuję już kolejny raz i 4 tygodnie to nie jest dla nich problem ;-) Koniecznie muszę dodać że Pani Marta wykonuje przepięknie zdobienia.

Instytut Urody POR FAVOR

Mariana Hemara 15/U2, 80-280 Gdańsk
4.9
66 opinii

Jesteśmy grupą kosmetologów, masażystów i fizjoterapeutów. Wspólnie stworzyliśmy cudowne miejsce jakim jest Instytut Urody w samym centrum Gdańska – Wrzeszcz na prestiżowym osiedlu Garnizon. Naszym celem było stworzyć miejsce wyjątkowe… NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE…, w którym zarówno kobiety, jak i

Mano

aleja Grunwaldzka 504, 80-309 Gdańsk
5.0
23 opinie

Super miejsce. Śmiało można powiedzieć, że to level up w usługach mani/pedi w 3mieście. Kompleksowa usługa i relaksująca atmosfera, do tego otoczenie pięknych rzeczy. Panie są przygotowane na wizytę naprawdę wymagających klientów. Gorąco polecam!!!

SALON URODY ABACOSUN OSOWA

Spacerowa 65, 80-299 Gdańsk
4.8
131 opinii

Nie znam nikogo, kto robi szybciej, lepiej i piękniej paznokcie niz Pani Hania. Paznokcie sa bezbłędne, zawsze idealne i to wszystko w bardzo miłej atmosferze. Pani Hania sama w sobie jest cudna i nie wyobrażam sobie, abym poszła do innego salonu <3