Przejdź do głównej zawartości

Paznokcie Ostrołęka

Płatności online
Bezpieczny salon
TLC-Clinic Klinika Laseroterapii - zarezerwuj wizytę

TLC-Clinic Klinika Laseroterapii

Paznokcie

Romualda Traugutta 26, 07-410 Ostrołęka
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Obsługa bardzo miła i sympatyczna.Wszystko zostało wyjaśnione przed zabiegiem przeciwskazania i jakie mogą być ewentualne powikłania po zabiegu.Pełen profesjonalizm.Szczerze polecam ;)

Salony bez rezerwacji online

Manicure hybrydowy - najpopularniejsza metoda na zadbane paznokcie

Zdecydowanie najpopularniejszą metodą na piękne oraz zadbane paznokcie jest, bijący na głowę wszystkie inne rodzaje manicure, manicure hybrydowy. Od kilku lat jest to bowiem najchętniej wybierana metoda nie tylko na polskim, ale i europejskim rynku urodowym. Najczęściej wybierają go panie, które cenią sobie nie tylko elegancki wygląd, ale także czas i wygodę. Metoda ta jest bowiem doskonała zarówno, jeśli chodzi o sferę użytkową, jak i użyteczną. Utrzymuje się ona bowiem nawet do 4 tygodni. Największą zaletą lakierów hybrydowych jest połączenie w nich estetycznych zalet lakierów żelowych oraz użytkowych klasycznych. Ich aplikacja jest banalna, a nakładane warstwy wyglądają bardzo naturalnie, ponieważ są cienkie. Ten rodzaj manicure spowoduje, że Twoje paznokcie nabiorą nieco blasku oraz połysku, ale przy tym będą maksymalnie odporne na odpryski oraz uszkodzenia.

Jak wygląda nakładanie manicure w Ostrołęce w salonie kosmetycznym?

 • Pierwszy etap to przycinanie lub usuwanie skórek wraz z zmatowieniem płytki paznokcia
 • Drugim krokiem jest odtłuszczenie płytki paznokcia.
 • Trzeci krok to nakładanie bazy hybrydowej oraz utwardzanie jej.
 • Jako czwarty - nakładanie jednej lub kilku warstw lakieru hybrydowego, i także, jego utwardzanie.
 • Przedostatni krok to nałożenie topu oraz utwardzenie.
 • Jako ostatnią czynność wykonuje się odtłuszczanie płytki paznokci.

Pedicure w Ostrołęce

Pedicure to równie popularny zabieg w Ostrołęce, jak i manicure. Jedyną różnicą, jaka występuje pomiędzy nimi jest fakt, iż pedicure wykonuje się na stopach, a manicure na rękach. Wykonywany jest on jednak dokładnie w taki sam sposób, jak wyżej wspomniany. Kosmetyczki, które znajdziesz w bazie Moment.pl oferują wiele metod wykonania pedicure, jednak najpopularniejsze z nich to metoda klasyczna oraz hybrydowa. Ponadto, warto pamiętać, iż zabieg ten wykonuje się nie tylko w celach upiększających, ale także leczniczych.

 W jakim celu korzystać z pedicure stóp?

 • W celu poprawy kondycji skóry stóp oraz jej wyglądu.
 • W celu usunięcia rogowaciejącego naskórka.
 • Aby wykonać manicure hybrydowy stóp.
 • W celu uzyskania profesjonalnego efektu malowania paznokci lakierem klasycznym.
 • Aby zadbać oraz wzmocnić płytkę paznokcia.

Moment.pl - szybko i w moment

Jeśli nadal nie wiesz, gdzie zrobić paznokcie w Ostrołęce, trafiłaś idealnie. Z nami znajdziesz swój wymarzony salon kosmetyczny, a jedyne co będzie Ci potrzebne to działająca aplikacja Moment.pl lub nasza witryna internetowa. Znajdziesz tam również wiele opcji, które ułatwią Ci zapisanie się do wybranego salonu kosmetycznego oraz znalezienie tego jedynego!