Manicure Wrocław

686 wyników

Bionika Urody

Paznokcie

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
353 opinie

Profesjonalne podjęcie pani Sandry sprawia , że przejeżdżam 25 km , żeby właśnie u niej zadbać o swoje dłonie i stopy. Ale profesjonalne wykonanie zabiegu to nie wszystko. Liczy się jeszcze miła atmosfera , piękne wnętrze i wysokiej jakości kosmetyki . Polecam panią Sandrę , jest wykształconą , kulturalną specjalistką.

O'lala Beauty

Paznokcie

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
170 opinii

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Easy Waxing

Paznokcie

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
5269 opinii

Pani Martyna okazała się niemiernie sympatyczną i zaangażowaną osobą, która dba o klienta i wychodzi z własną inicjatywą - sama zaproponowała zmodyfikowanie mojego zabiegu, gdy zobaczyła, czego wymagają moje dłonie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i końcowy efekt był bardzo zadowalający.

CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna

Paznokcie

Legnicka 55/u5, 54-203 Wrocław
5.0
186 opinii

Pani Ola przeszła najśmielsze moje oczekiwania. Wzór na paznokciach inspirowany Lizbońskim kafelkami zachwyca nie tylko mnie ale każdego kto choć raz na nie spojrzy. Pielęgnacja paznokci perfekcyjna. Za każdym razem wykonana na najwyższym poziomie.

Anne Claire - fabryka piękna

Paznokcie

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
492 opinie

Jak zawsze bomba! Efekt końcowy fantastyczny, a i atmosfera u pań w salonie jak zwykle rozluźniająca :) Dzięki sprawnej współpracy pani Karoliny i pani Oliwii udało się zrealizować wszystkie usługi w czasie o prawie godzinę krótszym niż oryginalnie zakładałam :) Polecam serdecznie!!!

KASUN Twoje Centrum Piękna

Paznokcie

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4670 opinii

Wizyty u p. Kasi to czysta przyjemność :) Nie dość, że człowiek wychodzi zadbany to jeszcze w wyśmienitym humorze. Pełen profesjonalizm, zabiegi wykonywane starannie i dokładnie i dobierane do aktualnego stanu skóry. A przy okazji miłe pogawędki - jak to u kosmetyczki :)

Instytut Urody Fantastic Body

Paznokcie

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1213 opinii

Zrealizowana późna wizyta (bez wcześniejszej rezerwacji w kalendarzu) dzięki uprzejmości Pani Właścicielki oraz Pani Natalii, a moje paznokcie uratowane. Manicure tytanowy wykonany perfekcyjnie! Już umówiłam kolejne trzy wizyty :)

Sylia Beauty Salon

Paznokcie

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
444 opinie

Brak mi słów by wyrazić mój zachwyt. Dziękuję Panie Grzegorzu za tak piękne ręce, a stopy...z takich rowerowych brzydactw zrobić takie stópki - mistrzostwo świata !! Brwi Pani Sylwio jak zawsze - cudowne !! Muszę jeszcze dodać, że zawsze jest przesympatycznie, delikatnie i z pełną kulturą. Wielkie dzięki.

Hair Studio Balcerak

Paznokcie

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
5.0
145 opinii

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.

Studio Browko

Paznokcie

Świeradowska 9/2, 50-559 Wrocław
4.9
278 opinii

Bardzo dobra jakość wykonywanych zabiegów - manicuire i pedicuire wykonane w dużą starannością. Świetnie dobrane zabiegi na twarz nastawione na oczekiwany przeze mnie efekt! Świetne dostosowanie Pani Ani i Pani Kasi do moich wymagań i ograniczeń jeśli chodzi o możliwość terminu! Na pewno wrócę i serdecznie polecam!

La beaute grzesiak

Paznokcie

Skrzydlata 15/1a, 54-129 Wrocław
5.0
80 opinii

Pani Iwonka wspaniale opiekuje się mojà cerà, uwielbiam przychodzić do niej na zabiegu gdyż czuję się wspaniale zaaopiekowana, pełen profesjonalizm i ,co dla mnie ważne, bardzo czysto i sterylnie jest w salonie. Polecam! ❤️

Instytut Urody Beauty92

Paznokcie

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław
5.0
375 opinii

Jak zawsze- rewelacja! Pani Ilona to profesjonalistka, zarówno w wykonywaniu zabiegów jak i podejściu do klienta. Potrafi wyczuć, kiedy klient ma ochotę rozmawiać, a kiedy siedzieć w ciszy, dba o każdy szczegół zabiegu i jest przemiła!

Salon Urody ESTE

Paznokcie

Ks.C.Klimasa 37B lok.1, 50-515 Wrocław
4.9
287 opinii

Super! Hybryda świetnie zrobiona trzyma się idealnie, henna także super, nie spiera się. Zawsze punktualnie, jeszcze nigdy nie czekałam, co w innych salonach jest normą. Do tego czysto, kulturalnie, dobre ceny, dla stałych klientów jest zniżka . Polecam wszystkim