Przejdź do głównej zawartości

Manicure Warszawa Wilanów

My Beauty Bar - zarezerwuj wizytę

My Beauty Bar

Paznokcie

Prymasa Augusta Hlonda 10 lokal U6, 02-972 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona przyszłam na manicure expres, a Kasia doradziła mi jeszcze inna usługę. Wszystko załatwione w 30 minut. Szybciutko i w Przemiłej atmosferze. Polecam!

Galeria Urody Wilanów - zarezerwuj wizytę

Galeria Urody Wilanów

Paznokcie

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Oksana to po prostu mistrzyni, ma świetny zmysł estetyczny, od razu wie, jak zmienić dziecięcą rączkę w piękne, smukłe palce, jest naprawdę rewelacyjna, a do tego jest uroczą osobą obdarzoną poczuciem humoru! Pani Oksano, jestem zachwycona, nie mogę się napatrzeć, bardzo dziękuję i już umawiam następną wizytę!

DOBRE MANIERY Art Atelier - zarezerwuj wizytę

DOBRE MANIERY Art Atelier

Paznokcie

Al. Rzeczypospolitej 20/ lok U7, 02-972 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Bardzo lubię ten salon, panuje w nim ciepła atmosfera tworzona przez zgrany zespół. Usługa na wysokim poziomie, zarówno u Pani Olgi jak i Pani Magdy - obie profesjonalistki :)

Royal Beauty - zarezerwuj wizytę

Royal Beauty

Paznokcie

Aleja Rzeczypospolitej 20, 02-792 Warszawa
4.92
Bezpieczny salon

Была первый раз и точно знаю, что не последний 🧡 спасибо мастеру Юлии за ноготки 🙈 и девочкам за то, что время пролетело незаметно за разговорами ✨ Jestem zadowolona na 10000% Bardzo miła atmosfera i profesionalna obsługa. Wrócę obowiązkowo i jeszcze nie raz 😉 Polecam 😌 Dziękuję Pani Julii za piękne paznokcie 💅🏼

Salony z podobnych kategorii

LaserQ Clinic - zarezerwuj wizytę

LaserQ Clinic

Paznokcie

Sarmacka 22/139, 02-972 Warszawa
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

W salonie LaserQ Clinic oferujemy szeroką gamę zabiegów, które mają na celu zadbać o prawidłowy i zdrowy wygląd Twojego ciała. Wykorzystujemy technologiczne i kosmetologiczne nowinki, aby pomóc Ci w walce z różnymi problemami skóry i sylwetki. Specjalizujemy się w depilacji laserowej r