Przejdź do głównej zawartości

Manicure Warszawa Śródmieście

Płatności online
Bezpieczny salon
Twój Salon - zarezerwuj wizytę

Twój Salon

Paznokcie

Mokotowska 5/7, 00-640 Warszawa
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Nikt jak Sara nie zrobił mi nigdy tak pięknych i naturalnie wyglądających pazurów. (Byłam w poważnie wielu miejscach. I za taniej i za wiele drożej). Polecam z całego serca! Mieszkam dość daleko - wizyta warta każdego dojazdu ♥️ p.S. przecudowna osoba

Bezpieczny salon
Fifty Fifty Concept - zarezerwuj wizytę

Fifty Fifty Concept

Paznokcie

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
Bezpieczny salon

Zarówno manicure jak i koloryzacja wykonane sprawnie i bardzo dokładnie. Kolor włosów mega. Panie baaardzo sympatyczne. Usługi w 100% spełniły moje oczekiwania, wszystko na wysokim poziomie. Była to moja pierwsza wizyta, ale już wiem, że na pewno jeszcze wrócę :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Milek Design - TAMKA 29  - zarezerwuj wizytę

Milek Design - TAMKA 29

Paznokcie

Tamka 29, 00-349 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wizyta jak zawsze bardzo udana. Daniela jest nie tylko super profesjonalna, ale też ma świetne podejście do Klienta, chcąc zapewnić mu pełne zadowolenie. Potrafi znaleźć rozwiązanie praktycznie w każdej sytuacji, a także świetnie działa pod presją czasu. Świetnie spędzony czas i super wygląd stóp.

Ivy Beauty & Bubbles Warsaw  - zarezerwuj wizytę

Ivy Beauty & Bubbles Warsaw

Paznokcie

Emilii Plater 47, 00-118 Warszawa
4.96

Najładniejsze paznokcie jakie miałam! Edyta jest niezwykle dokładna w dodatku ma swoją wizję i zmysł artystyczny. Nie wspominając o tym że jest również miłą i ciepłą dziewczyną :) Korzystałam również z usług fryzjerskich u Oliwii Winnickiej- jest to mistrzyni w swoim fachu- takiego pięknego blondu nie miałam nigdy! Gorąco polecam :)

Bezpieczny salon
MOs Beauty Academy - MO's - zarezerwuj wizytę

MOs Beauty Academy - MO's

Paznokcie

Al. Jana Pawła II 66, 00-170 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Pierwszy raz miałam przyjemność skorzystać z masażu stóp z refleksologią i to była taka przyjemność że co jakis czas planuje to powtórzyć. Momentami odpływałam. Pedicure jak zawsze perfekcyjnie wykonany.