Manicure Warszawa Białołęka

Love Mani

Love Mani

Paznokcie

Książkowa 9b lok 4, 03-134 Warszawa

Tradycyjnie obsługa na bardzo wysokim poziomie. Po raz kolejny wyszłam zadowolona z salonu. Polecam wszystkim niezdecydowanym zarówno zabiegi manicure jak i pedicure.

LolkaNailArt stylizacja paznokci

LolkaNailArt stylizacja paznokci

Paznokcie

Odkryta 29E m 34, 03-140 Warszawa
5.0

Jeżeli chcesz, aby Twoje ręce (oraz nogi) były pięknie i starannie zadbane - to Karolina jest jedyna osoba, która może Ci to zapewnić. Jest dokładna, uzdolniona i najlepsza!

beautylook salon kosmetyczny

beautylook salon kosmetyczny

Paznokcie

Strumykowa 23 lok U3, 03-138 Warszawa

Zaskoczyły mnie dziewczyny po raz kolejny, znalazły dla mnie termin od ręki choć kalendarze mają napięte. Pani Kasia zrobiła perfekcyjny manicure. Co najważniejsze, ciagle się szkoli przez co moje paznokcie zyskują. A zakładam hybrydę od roku bez przerwy.

Kosmetyka Profesjonalna MADAME

Kosmetyka Profesjonalna MADAME

Paznokcie

Ceramiczna 7 lokal 4, 03-126 Warszawa
5.0

Pani Marcelina to świetna osoba, która zna się na tym, co robi. Wytłumaczyła mi dokładnie, na czym polega zabieg i wykonała go bardzo profesjonalnie. Salon jest piękny i zadbany, można się odprężyć przy relaksującej muzyce :) mogłabym przychodzić do Pani Marceliny codziennie! POLECAM

REFRESH

REFRESH

Paznokcie

Modlińska, 199a, 03-122 Warszawa
5.0

Oceniam wizytę na 5,0 . Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Będąc w salonie zawsze pozwalam Pani Oli "poszaleć" z malowaniem moich paznokci. Nigdy się nie zawiodłam i tym razem było tak samo. Moje paznokcie poczuły lato a ja razem z nimi.

Salonik Urody

Salonik Urody

Paznokcie

Myśliborska 98F, 03-185 Warszawa
5.0

Zapraszamy do Saloniku Urody! Jesteśmy specjalistkami w zakresie kosmetyki i kosmetologii - pasjonujemy się dbaniem o ludzkie ciało. Oferta naszego gabinetu jest bardzo obszerna - znajdziesz w niej usługi pielęgnacji ciała, twarzy oraz dłoni i stóp. Pomogłyśmy już wielu osobom w walce o pię

THALGO DAY SPA & SALON

THALGO DAY SPA & SALON

Paznokcie

Odkryta 58, 03-140 Warszawa
5.0

Cóż mogę powiedzieć ;-) jedno słowo przychodzi mi do głowy. SUPER!!!!! Jak zawsze Dziewczynki stanęły na wysokości zadania. Jak zawsze miła i przesympatyczna atmosfera. Dziewczyny zawsze dobrze doradzą. :-) Marta - jak zawsze profesjonalna :-) IBX - działa cuda. :-)