Tipsy żelowe Warszawa

3631 wyników

Centrum Urody RÓŻA

Manicure

PUŁAWSKA 320, 02-845 Warszawa
5.0
212 opinii

Manicure wykonany przez panią Angelikę - profesjonalizm w każdym aspekcie! Technika ściągania lakieru hybrydowego (szybko i dokładnie), usuwanie skórek (higienicznie i delikatnie), dobór kształtu paznokcia, pomoc w wyborze właściwego koloru lakieru (w tym kilka prób lakieru bezpośrednio na paznokciu, aby wybrać ten jeden!!!) Polecam.

Salony z podobnych kategorii

Artist Studio Urody

Manicure

Podleśna 52, 01-673 Warszawa
5.0
127 opinii

Korzystam z usług salonu od marca br. i zawsze jestem zadowolona. Atrakcyjne ceny, starannie wykonany manicure, duży wybór kolor. A co najważniejsze, paznokcie po hybrydzie w moim przypadku nie zniszczyły się, ale mocno trzymają się przez 3-4 tygodnie! Polecam :)

Tallulah Hair & Beauty

Manicure

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
432 opinie

Bardzo przyjemna wizyta, Pani manikiurzystka byla bardzo uprzejma, a przy tym profesjonalna. Paznokcie wykonane bardzo starannie i zgodnie z oczekiwaniami. Ogólnie oceniam wizytę bardzo dobrze.

Ce-Ce Beauty Clinic

Manicure

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15148 opinii

Polecam INTRAJECT - minęło 12 godzin od zabiegu i już widzę różnicę. Sam zabieg nie należy do zabiegów relaksujących, ale ponieważ jest przeprowadzany w znieczuleniu, nie jest także szczególnie bolesny. Na olśniewający efekt muszę poczekać jeszcze kilka dni. A paznokcie jak zawsze piękne! DZIĘKUJĘ!

ULALA DAY SPA

Manicure

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
4484 opinie

Bardzo nie lubię zdejmowania hybrydy... brrr, a Pani Magda Orłowska robi to ze szczególnym wyczuciem, delikatnością i zdecydowaniem. To mój kolejny raz u p. Magdy i nigdy nie zraniła mi pilnikiem skórki ani opuszki palca (co zdarzyło się kilka razy innym paniom). Polecam p. Magdę absolutnie!