Tipsy żelowe Warszawa

3597 wyników

Centrum Urody RÓŻA

Manicure

PUŁAWSKA 320, 02-845 Warszawa
5.0
185 opinii

Manicure wykonany przez panią Angelikę - profesjonalizm w każdym aspekcie! Technika ściągania lakieru hybrydowego (szybko i dokładnie), usuwanie skórek (higienicznie i delikatnie), dobór kształtu paznokcia, pomoc w wyborze właściwego koloru lakieru (w tym kilka prób lakieru bezpośrednio na paznokciu, aby wybrać ten jeden!!!) Polecam.

For Hair Hotel Radisson

Manicure

plac Zawiszy 1, 02-025 Warszawa
0.0
Brak opinii

Salon For Hair to miejsce o niepowtarzalnym klimacie. W atmosferze spokoju i relaksu ukoisz zmysły i oddasz się w ręce specjalistów, gdzie z udziałem najwyższej klasy produktów odkryjesz piękno swoich włosów. Nasi fryzjerzy-styliści zadbają aby twoje pragnienia mogły się zrealizować. Mają O

Salony z podobnych kategorii

Artist Studio Urody

Manicure

Podleśna 52, 01-673 Warszawa
4.9
94 opinie

Korzystam z usług salonu od marca br. i zawsze jestem zadowolona. Atrakcyjne ceny, starannie wykonany manicure, duży wybór kolor. A co najważniejsze, paznokcie po hybrydzie w moim przypadku nie zniszczyły się, ale mocno trzymają się przez 3-4 tygodnie! Polecam :)

Ce-Ce Beauty Clinic

Manicure

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14443 opinie

Polecam INTRAJECT - minęło 12 godzin od zabiegu i już widzę różnicę. Sam zabieg nie należy do zabiegów relaksujących, ale ponieważ jest przeprowadzany w znieczuleniu, nie jest także szczególnie bolesny. Na olśniewający efekt muszę poczekać jeszcze kilka dni. A paznokcie jak zawsze piękne! DZIĘKUJĘ!

Galeria Urody Wilanów

Manicure

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2535 opinii

Pierwsza wizyta w salonie i zdecydowanie nie ostatnia. Polecam dla urody i na poprawę nastroju. Pani Asia oprócz, bez dwóch zdań, fachowego strzyżenia ujęła mnie świetnym wyczuciem potrzeb klienta. Pani Natalia elastycznie dostosowała się do moich sugestii, podsuwając swoje profesjonalne rozwiązania.

ULALA DAY SPA

Manicure

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
3959 opinii

Wizyty u Pani Anity to czysta przyjemność :) Hybrydy (manicure oraz pedicure) są rewelacyjnie zrobione! Trzymają się bardzo dłuuuuugo i są idealnie wykonane (biała kreska, skórki). Przyjemna atmosfera i profesjonalizm - jak zawsze u Pani Anity :) Zdecydowanie P O L E C A M!!!

Easy Waxing

Manicure

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
5553 opinie

Obie panie sposały się na medal! Pani Agnieszka jak zwykle w pełni zaangażowana, a u pani Mileny byłam pierwszy raz i również jestem zadowolona! Polecam salon. Bywam tu regularnie co miesiąc od 2 lat i nie planuję tego zmieniać :)