Tipsy żelowe Kraków Stare Miasto

TomaszaSPA

TomaszaSPA

Paznokcie

Św.Tomasza24/9, 31-027 Kraków
4.7
73 opinie

Jestem bardzo zadowolona z hybryd wykonywanych przez Panią Celinę- trzymają się minimum 15 dni, często do 3 tygodni. Zabieg jest zawsze punktualnie, nie ma żadnych opóźnień, Pani działa bardzo sprawnie, jest miła atmosfera, sprzyja odprężeniu po pracy :) Naprawdę wszystko na medal! Z całego serca polecam!

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

HAIR ME UP

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków
5.0
102 opinie

Ania, to zjawiskowa kobieta i profesjonalistka w swojej dziedzinie. Fantastycznie dobrała fryzurę i holistycznie podeszła do tematu. Dziś już wiem, że włosom warto poświęcić trochę więcej czasu, uwagi i pieniędzy ;-). Hair Me Up, to miejsce do którego chce się wracać. Ja zagoszczę tam na stałe. To na pewno :-)

Claudius Hair Treser Academy

Claudius Hair Treser Academy

Fryzjer

Floriańska 18/3, 31-021 Kraków
5.0
114 opinii

"Petarda oferta", że tak zacytuję po moim fryzjerze ;) chodzę do Michała lub Irka, w zależności jak mi termin pasuje, obaj są świetni w swoich fachu. Tym razem kolorem moich włosów zajął się Irek i wyszło super. Polecam i sama na pewno wrócę jeszcze nie raz :)

ThaiBali

ThaiBali

Masaż

ul. Floriańska 36, 31-021 Kraków
5.0
73 opinie

Już od progu czuć ducha Azji, klienci witani są filiżanką pysznego naparu. Masaż wykonany perfekcyjnie, dbając o sugestie klientów. Klimat niepowtarzalny, zdecydowanie polecam to miejsce. Ja dostałam karnet upominkowy na urodziny i był to zdecydowanie trafiony w dziesiątkę prezent.

Hardcore Tattoo

Hardcore Tattoo

Kosmetyczka

Sławkowska 12, 31-019 Kraków
5.0
2 opinie

„Od tatuaży i od muzyki uzależniasz się jak od narkotyku. Jeżeli w coś wierzysz, jeżeli czymś żyjesz, to w końcu się tym stajesz.” (Vinnie Stigma, Agnostic Front) Pomysł na otworzenie studia tatuażu zrodził się w naszych głowach w 2008 r., kiedy uruchamialiśmy portal muzyczno-tatuatorsk

Salony bez rezerwacji online

Natalia - salom Maniewski Kraków

Natalia - salom Maniewski Kraków

Paznokcie

Rynek Główny 13 , 31-007 Kraków
5.0
2 opinie
niezweryfikowany

Bardzo polecam ten salon, maja bardzo profesjonalne podejście do klienta, zawsze wychodzę zadowolona. Przeniosłam się z innego saonu kosmetycznego do salonu Maniewski , z polecenia mojej przyjaciółki. Czasami nawet na uzupełnianie chodzę co 2 miesiące , ponieważ rzęski trzymają się doskonal