Przejdź do głównej zawartości

Manicure Siechnice

Salon PASJA  - zarezerwuj wizytę

Salon PASJA

Paznokcie

ul. Kościelna 12 , 55-011 Siechnice
4.94
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Paznokcie wykonane dokładnie, kolor poprowadzony pod skórki i super efekt końcowy. W salonie panuje bardzo przyjazna atmosfera, a Pani Monika jest po prostu przesympatyczna. Wracam za 3 tygodnie:)

Charm Studio - zarezerwuj wizytę

Charm Studio

Paznokcie

Cyprysowa 40, 55-011 Siechnice
4.96
Bezpieczny salon

Paznokcie wykonane strarannie i estetycznie. Praca Pani Karoliny była zdecydowana,bez zbędnych piłowań. Duży plus za przedłużenie moich dwóch "za krótkich paznokci". Pomimo szerokiej płytki jaką posiadam,paznokcie zostały bardzo ładnie wysmuklone . Nie mam żadnych zadziorów ani zalanych skórek. Polecam serdecznie.

Salon de Beauté - zarezerwuj wizytę

Salon de Beauté

Paznokcie

Piastów Śląskich 23, 55-011 Siechnice
4.91
Bezpieczny salon

Kolejny raz wyszłam bardzo zadowolona. Usługa na najwyższym poziomie. Pięknie zrobiony manicure i pedicure hybrydowy oraz henna brwi. Pani Vitalia to profesjonalistka pod każdym względem. A poza tym przemiła i bardzo dokładna. Polecam :-)

Salony z tej samej miejscowości

FizjoSmyka - zarezerwuj wizytę

FizjoSmyka

Inne

ul. Jana Pawła II 25/1, 55-011 Siechnice
5.0
Bezpieczny salon

Usprawnianie wg koncepcji NDT-Bobath to indywidualna, kompleksowa terapia, która wspomaga prawidłowy rozwój dziecka. Terapia skierowana jest do wcześniaków, niemowląt i dzieci (zwłaszcza z zaburzeniami neurologicznymi, opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, asymetrią, nieprawidłowym napięciem

Salony bez rezerwacji online