Paznokcie akrylowe Warszawa

ULALA DAY SPA

ULALA DAY SPA

Paznokcie

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Patrycja jest bardzo dokładna i bardzo miła :) Manicure hybrydowy w jej wykonaniu był w niezmienionej formie przez równo miesiąc :) - tylko odrost wskazywał na konieczność kolejnego spotkania, bo ani połysk lakieru ani żadnego ubytku czy "odchodzenia" hybrydy nie było - polecam w 200% :)

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Kosmetyczna

Kosmetyczna

Paznokcie

Dzielna 72 lok. U4, 01-029 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Naaaaajlepszy salon pod słońcem ;) a przynajmniej najlepszy w jakim miałam przyjemność gościć. Czysta przyjemność od początku do końca. I manicure i pedicure i laminacja, wszystko polecam z całego serduszka! Pazury zawsze z dbałością o najmniejszy detal. Z lupą można oglądać ;) a nawet warto, bo śliczne.

Sprzedaż bonów
MOs Beauty Academy - MO's

MOs Beauty Academy - MO's

Paznokcie

Al. Jana Pawła II 66, 00-170 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Justyna jest moja faworytką :-) jest profesjonalistką! Wykona każdą fanaberie na paznokciach i wychodzi jej to naprawdę pięknie! :-) Klimat tego miejsca bardzo fajny, a ludzie życzliwi i sympatyczny. Brwi u Pani Justyny również na 6! Naprawdę polecam! :-)

Mani dla Pani

Mani dla Pani

Paznokcie

Stanisława Moniuszki 7, 05-200 Wołomin
5.0
Bezpieczny salon

Z całego serca polecam wszystkim Paniom ten salon. Precyzja i dokładność jest zachowana co do najmniejszego minimetra pankokcia. I te wzorki ręcznie malowane, które robią olśniewające zdobienie. Jak dla mnie dziewczyny są Naj. Polecam bardzo bardzo Mani dla Pani 💚💛💜

Beauty Now

Beauty Now

Paznokcie

Stanisława Dygata 3, 01-748 Warszawa
5.0

Beauty Now to rzeczywistość, którą charakteryzuje znak czasu. Tu i teraz, w przyjemnym otoczeniu i miłej atmosferze dbamy o naszych klientów wsłuchując się w ich indywidualne potrzeby i oczekiwania. Każdy może liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie usług z zachowaniem wszy

Sprzedaż bonów
Nail House

Nail House

Paznokcie

Sienna 83 lok. 86, 00-815 Warszawa

Dziękuje za uratowanie moich zniszczonych paznokci . Jesteście najlepszym salonem w Warszawie . Przywitanie pyszna kawa i ciasteczkiem , miła Pani recepcjonistka . Bardzo czystko , wszystko sterylnie. Mogę z pełną świadomością polecić ten salon , napewno będę polecać i wracać do Państwa .