Paznokcie akrylowe Warszawa

3598 wyników

Centrum Urody RÓŻA

Manicure

PUŁAWSKA 320, 02-845 Warszawa
5.0
197 opinii

Manicure wykonany przez panią Angelikę - profesjonalizm w każdym aspekcie! Technika ściągania lakieru hybrydowego (szybko i dokładnie), usuwanie skórek (higienicznie i delikatnie), dobór kształtu paznokcia, pomoc w wyborze właściwego koloru lakieru (w tym kilka prób lakieru bezpośrednio na paznokciu, aby wybrać ten jeden!!!) Polecam.

Nail House

Manicure

Sienna 83 lok. 86, 00-815 Warszawa
5.0
114 opinii

Najmilsza osoba jaka miałam okazję poznać. Zawsze miła uśmiechnięta, Doradzi w wyborze kolorów . Zawsze jest miło wrócić do Nail Hous Pani z recepcji w czarnych włosach " zapomniałam "imienia bardzo bardzo miła! Dziewczyny się starają. Dlatego będę wracać. Polecam bardzo fajne miejsce w Warszawie.

Strefa Urody

Manicure

Belgradzka 18, 02-793 Warszawa
5.0
265 opinii

Na makijażu u p. Agnieszki byłam 2 razy przy okazji dwóch zupełnie różnych okoliczności. Makijaż był wcześniej poprzedzony wywiadem odnośnie typu imprezy, kolorystyki stroju i dodatków, fryzury, itp. Za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona widząc efekt końcowy. Polecam makijaż w tym salonie. Sama z pewnością wrócę do p. Agnieszki :)

KOBIETY I KOLORY

Manicure

Grzybowska 3, 00-132 Warszawa
4.9
443 opinie

Martyna, jak zawsze z każdą kolejną wizytą zaskakuje mnie pozytywnie jeszcze bardziej. Dba o moje dłonie i stopy kompleksowo i bardzo rzetelnie, trafia w gust kolorami. Salon z profesjonalnym i przyjaznym podejściem do klienta. Gorąco polecam!

Angel Style

Manicure

Wąwozowa 6 lok.10c, 02-796 Warszawa
4.9
53 opinie

Была первый раз и точно знаю, что не последний 🧡 спасибо мастеру Юлии за ноготки 🙈 и девочкам за то, что время пролетело незаметно за разговорами ✨ Jestem zadowolona na 10000% Bardzo miła atmosfera i profesionalna obsługa. Wrócę obowiązkowo i jeszcze nie raz 😉 Polecam 😌 Dziękuję Pani Julii za piękne paznokcie 💅🏼