Paznokcie akrylowe Warszawa

3634 wyniki

ULALA DAY SPA

Manicure

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
4526 opinii

Bardzo nie lubię zdejmowania hybrydy... brrr, a Pani Magda Orłowska robi to ze szczególnym wyczuciem, delikatnością i zdecydowaniem. To mój kolejny raz u p. Magdy i nigdy nie zraniła mi pilnikiem skórki ani opuszki palca (co zdarzyło się kilka razy innym paniom). Polecam p. Magdę absolutnie!

Centrum Urody RÓŻA

Manicure

PUŁAWSKA 320, 02-845 Warszawa
5.0
213 opinii

Manicure wykonany przez panią Angelikę - profesjonalizm w każdym aspekcie! Technika ściągania lakieru hybrydowego (szybko i dokładnie), usuwanie skórek (higienicznie i delikatnie), dobór kształtu paznokcia, pomoc w wyborze właściwego koloru lakieru (w tym kilka prób lakieru bezpośrednio na paznokciu, aby wybrać ten jeden!!!) Polecam.

Nail House

Manicure

Sienna 83 lok. 86, 00-815 Warszawa
4.9
135 opinii

Najmilsza osoba jaka miałam okazję poznać. Zawsze miła uśmiechnięta, Doradzi w wyborze kolorów . Zawsze jest miło wrócić do Nail Hous Pani z recepcji w czarnych włosach " zapomniałam "imienia bardzo bardzo miła! Dziewczyny się starają. Dlatego będę wracać. Polecam bardzo fajne miejsce w Warszawie.

KOBIETY I KOLORY

Manicure

Grzybowska 3, 00-132 Warszawa
4.9
476 opinii

Martyna, jak zawsze z każdą kolejną wizytą zaskakuje mnie pozytywnie jeszcze bardziej. Dba o moje dłonie i stopy kompleksowo i bardzo rzetelnie, trafia w gust kolorami. Salon z profesjonalnym i przyjaznym podejściem do klienta. Gorąco polecam!

Angel Style

Manicure

Wąwozowa 6 lok.10c, 02-796 Warszawa
5.0
68 opinii

Была первый раз и точно знаю, что не последний 🧡 спасибо мастеру Юлии за ноготки 🙈 и девочкам за то, что время пролетело незаметно за разговорами ✨ Jestem zadowolona na 10000% Bardzo miła atmosfera i profesionalna obsługa. Wrócę obowiązkowo i jeszcze nie raz 😉 Polecam 😌 Dziękuję Pani Julii za piękne paznokcie 💅🏼

GABINET PODOLOGICZNY ORCHIDEA

Manicure

Kabacki Dukt, 3 lok 2, 02-798 Warszawa
5.0
2 opinie

Jesteśmy gabinetem istniejącym od wielu lat ,zajmujemy się diagnostyką i leczeniem stóp problematycznych .Celem naszej pracy jest przeciwdziałanie powstawaniu zmian chorobowych w obrębie stóp i paznokci ,a także planowanie i przeprowadzenie terapii w przypadku już istniejących dolegliwości