Manicure żelowy Warszawa

3598 wyników

Ce-Ce Beauty Clinic

Manicure

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14662 opinie

zabieg na dłonie u pani Sabriny Osmolińskiej jak zwykle w pełni profesjonalny, efekt wspaniały, a atmosfera bardzo serdeczna. Piękny kształt i kolor moich nowych paznokci cieszy ogromnie, jak po każdej wizycie u pani Sabriny. Serdecznie dziękuję, pani Sabrino, a wszystkim zainteresowanym polecam!

Tallulah Hair & Beauty

Manicure

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
348 opinii

Manicure tytanowy to w moim przypadku prawdziwa rewolucja. Pani Bożena jest bardzo profesjonalna, a przy tym każda wizyta u niej to przyjemność i relaks.

Kulisy Urody

Manicure

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
5.0
199 opinii

Bardzo czysto!!! Bardzo przyjemnie w środku. Profesjonalnie. Dla takiej usługi i wyjątkowego miejsca które jest prawdziwa strefą komfortu i relaksu warto pokonać 30 km. Dziękuje za chwile przyjemnosci

Centrum Urody RÓŻA

Manicure

PUŁAWSKA 320, 02-845 Warszawa
5.0
197 opinii

Manicure wykonany przez panią Angelikę - profesjonalizm w każdym aspekcie! Technika ściągania lakieru hybrydowego (szybko i dokładnie), usuwanie skórek (higienicznie i delikatnie), dobór kształtu paznokcia, pomoc w wyborze właściwego koloru lakieru (w tym kilka prób lakieru bezpośrednio na paznokciu, aby wybrać ten jeden!!!) Polecam.

Nail House

Manicure

Sienna 83 lok. 86, 00-815 Warszawa
5.0
114 opinii

Najmilsza osoba jaka miałam okazję poznać. Zawsze miła uśmiechnięta, Doradzi w wyborze kolorów . Zawsze jest miło wrócić do Nail Hous Pani z recepcji w czarnych włosach " zapomniałam "imienia bardzo bardzo miła! Dziewczyny się starają. Dlatego będę wracać. Polecam bardzo fajne miejsce w Warszawie.

SHE DAY SPA&HAIR DESIGN

Manicure

Adama Branickiego 14 lok. 78U, 02-972 Warszawa
5.0
523 opinie

Jestem jak zawsze zadowolona. I profesjonalnie i miło. Z Panią Marysia rozumiemy sie bez słów, farba mega super, obcięcie również, słowem nowa ja :) U Pani Oli byłam pierwszy raz i bardzo polecam, satysfakcja murowana. Kawka od Pani Justynki mniam, mniam, taka jaka lubię :)

Nail expresss Anna Misiak

Manicure

Łopuszańska 22 lokal A 12a, 02-220 Warszawa
5.0
76 opinii

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).