Manicure żelowy Warszawa

Beauty You by Agnieszka Serafin

Beauty You by Agnieszka Serafin

Paznokcie

Al. Wyzwolenia 9/28, 00-590 Warszawa
5.0

Chwila wytchnienia raz na jakiś czas przyda się każdej kobiecie. Właśnie z myślą o kobietach - również o Tobie! - powstał nasz salon. Tutaj możesz zadbać o swój wygląd, ale co ważniejsze - zrelaksować się i wreszcie odpocząć. Zajmiemy się Tobą od stóp do głów. W naszej ofercie znajdzie

Studio urody Magda Walewska

Studio urody Magda Walewska

Paznokcie

Hugona Kołłątaja 58, 05-400 Otwock

Po pierwsze zawsze miło, po drugie upał ma dworze a tam duży komfort-klimatyzowane pomieszczenie, po trzecie Pani Alina bardzo rzetelna, uśmiechnięta a paznokcie zrobione szybko i starannie, dopracowane w każdym calu i chociaż byłam tam drugi raz to napewno zostanę stałym klientem.Ogólna atmosfera bardzo pozytywna.

Nail expresss Anna Misiak

Nail expresss Anna Misiak

Paznokcie

Łopuszańska 22 lokal A12, 02-220 Warszawa

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Paznokcie

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

zabieg na dłonie u pani Sabriny Osmolińskiej jak zwykle w pełni profesjonalny, efekt wspaniały, a atmosfera bardzo serdeczna. Piękny kształt i kolor moich nowych paznokci cieszy ogromnie, jak po każdej wizycie u pani Sabriny. Serdecznie dziękuję, pani Sabrino, a wszystkim zainteresowanym polecam!

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Paznokcie

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Pełen profesjonalizn w pięknych wnętrzach i przemiłej atmosferze, wśród pełnych pasji oraz pozytywnej energii ludzi. To był bardzo miły dzień, dziękuję.

Atelier Beaute

Atelier Beaute

Paznokcie

Grzybowska 9, 00-132 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Dziewczyny przemiłe, sympatyczne a przy tym profesjonalne. Manicure wykonany bardzo starannie. Pięknie się prezentuje. Była to moja pierwsza wizyta ale już zapisuje się na następne bo naprawdę warto. Polecam gorąco to miejsce.