Manicure żelowy Warszawa

3634 wyniki

Tallulah Hair & Beauty

Manicure

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
443 opinie

Była to moja pierwsza wizyta w salonie i id razu chyba strzał w 10 . Manicure tytanowy wykonany przez panią Bożenkę to arcydzieło , pełen profesjonalizm . Do tego klimat tego miejsca , atmosfera . Wszystko sprawiło że wracam tam niebawem . I oczywiście polecam !

Ce-Ce Beauty Clinic

Manicure

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15223 opinie

zabieg na dłonie u pani Sabriny Osmolińskiej jak zwykle w pełni profesjonalny, efekt wspaniały, a atmosfera bardzo serdeczna. Piękny kształt i kolor moich nowych paznokci cieszy ogromnie, jak po każdej wizycie u pani Sabriny. Serdecznie dziękuję, pani Sabrino, a wszystkim zainteresowanym polecam!

Kulisy Urody

Manicure

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
5.0
243 opinie

Bardzo czysto!!! Bardzo przyjemnie w środku. Profesjonalnie. Dla takiej usługi i wyjątkowego miejsca które jest prawdziwa strefą komfortu i relaksu warto pokonać 30 km. Dziękuje za chwile przyjemnosci

Atelier Beaute

Manicure

Grzybowska 9, 00-132 Warszawa
5.0
132 opinie

Pani Ania nie tylko robi piękne paznokcie, ale też jest bardzo sympatyczną osobą. Zawsze można liczyć na jej cenne rady odnośnie kształu płytki, doboru koloru czy pielegnacji dłoni i stóp. Paznokcie są wykonane zawsze bardzo dokładnie, dzięki czemu efekt utrzymuje się do 4 tygodni. Z przyjemnością wróce do salonu Atelier Beaute :)

Nail expresss Anna Misiak

Manicure

Łopuszańska 22 lokal A 12a, 02-220 Warszawa
5.0
105 opinii

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).