Manicure z malowaniem Warszawa

3601 wyników

Ce-Ce Beauty Clinic

Manicure

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14434 opinie

Polecam INTRAJECT - minęło 12 godzin od zabiegu i już widzę różnicę. Sam zabieg nie należy do zabiegów relaksujących, ale ponieważ jest przeprowadzany w znieczuleniu, nie jest także szczególnie bolesny. Na olśniewający efekt muszę poczekać jeszcze kilka dni. A paznokcie jak zawsze piękne! DZIĘKUJĘ!

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Manicure

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1374 opinie

Manicure i pedicure, zabieg realizowany przez Panią Olę, jak zwykle bardzo profesjonalnie! Szczególnie pedicure zasługuje na słowa uznania z uwagi na dużą wrażliwość moich stóp! Zabieg wykonany z ogromnym wyczuciem i delikatnością . Serdecznie polecam wszystkim z podobnymi dolegliwościami ?

Fryzma & Kosma

Manicure

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
569 opinii

Okazuje się, że niepozorny salon na tyłach poczty może zaoferować naprawdę profesjonalne usługi. Korzystałam z pedicuru i manicuru i jestem bardzo zadowolona. Staranność wykonania, miła obsługa i fachowe porady to zdecydowane plusy tego miejsca. Polecam!

Naturalnie To Tu Sadyba

Manicure

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.9
340 opinii

Pani Aneta jest mistrzynią manicure! Miałam wykonywane zdjęcie starej hybrydy i założenie nowej, na proteinowej bazie, ze zdobieniami. Pani Aneta jest delikatna, bardzo staranna, przykłada dużą wagę do detali, pracuje bardzo dokładnie, ale szybko i sprawnie. Polecam gorąco, tak ślicznych pazurków nie miałam dawno!

MEDICA SPA

Manicure

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1343 opinie

Jak zwykle pełen profesjonalizm podczas zabiegów. Super porada kosmetyczna i znowu mam nowy świetny krem do twarzy. Boski jest również krem do rąk - pięknie pachnie i nawilża. Polecam oprócz usług dodatkowe zakupy :-)

Centrum Urody RÓŻA

Manicure

PUŁAWSKA 320, 02-845 Warszawa
5.0
185 opinii

Manicure wykonany przez panią Angelikę - profesjonalizm w każdym aspekcie! Technika ściągania lakieru hybrydowego (szybko i dokładnie), usuwanie skórek (higienicznie i delikatnie), dobór kształtu paznokcia, pomoc w wyborze właściwego koloru lakieru (w tym kilka prób lakieru bezpośrednio na paznokciu, aby wybrać ten jeden!!!) Polecam.

Klinika Młodości Blanka Pawłowska

Manicure

ul. Cybernetyki 4A lok U3, 02-677 Warszawa
4.9
630 opinii

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu wykonanego przez pania Blankę pawłowską i konsultacji pani kosmetolog Katarzyny Przyborek. Polecam skorzystanie z uslug Kliniki Mlodości Blanki Pawłowskiej zarówno ze względu na profesjonalne i pelne zyczliwosci podejście do klienta.