Manicure winylowy Wrocław

Salony z podobnych kategorii

Bionika Urody

Paznokcie

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
442 opinie

Profesjonalne podjęcie pani Sandry sprawia , że przejeżdżam 25 km , żeby właśnie u niej zadbać o swoje dłonie i stopy. Ale profesjonalne wykonanie zabiegu to nie wszystko. Liczy się jeszcze miła atmosfera , piękne wnętrze i wysokiej jakości kosmetyki . Polecam panią Sandrę , jest wykształconą , kulturalną specjalistką.

O'lala Beauty

Paznokcie

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
231 opinii

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Sylia Beauty Salon

Paznokcie

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
501 opinii

BARDZO na TAK! Pan Grzegorz nie tylko precyzyjnie podchodzi do wykonywanej usługi, ale przedewszystkim wkłada w to serce. Paznokcie wyglądają rewelacyjnie! Pani Sylwia to przesympatyczna osoba, która z brwiami czyni cuda :) Jedyne czego żałuję, to, że tak późno odkryłam ten salon ;)

KASUN Twoje Centrum Piękna

Paznokcie

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4861 opinii

Dzień dobry, to wielka szkoda, że Pani Kasia C. już u Państwa nie będzie pracować. Po wielu latach różnych doświadczeń mogę stwierdzić, że poziom Jej profesjonalizmu i bardzo wysoka kultura osobista należą do absolutnie wyjątkowych na wrocławskim rynku. Proszę przekazać Pani Kasi moje serdeczne podziękowania. Pozdrawiam Edyta Grabowska

Instytut Urody Fantastic Body

Paznokcie

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1304 opinie

Zrealizowana późna wizyta (bez wcześniejszej rezerwacji w kalendarzu) dzięki uprzejmości Pani Właścicielki oraz Pani Natalii, a moje paznokcie uratowane. Manicure tytanowy wykonany perfekcyjnie! Już umówiłam kolejne trzy wizyty :)

La beaute grzesiak

Paznokcie

Skrzydlata 15/1a, 54-129 Wrocław
5.0
113 opinii

Perfekcyjna obsługa, Pani Iwonka zawsze perfekcyjnie merytorycznie przygotowana by udzielić wsparcia przy jakichkolwiek wàtpliwościach i pytaniach, wizyta zawsze punktualna a higienia podczas zabiegu nie pozostawia wàtpliwości, że gabinet jest czysty i zadbany.

Bellissima Atelier

Paznokcie

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław
5.0
376 opinii

Pierwszy raz Pani Agnieszka robiła mi manicure hybrydowy. Była delikatna, dokładna. Kolor trzyma się bardzo dobrze,paznokcie mają ładny kształt. W tym salonie poza profesjonalną obsługą zaskoczy Cię miło wspaniała atmosfera. Panie tam pracujące lubią swoją pracę i są bardzo miłe dla klientów. Bardzo sobie to cenię.

Green Tea Spa

Paznokcie

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław
5.0
576 opinii

Witam serdecznie ... Ostatnia wizyta w Green Tea Spa przeszła moje najśmielsze oczekiwania 😊😊😊 Byłam obsługiwana przez trzy cudowne dziewczyny jednocześnie 😊 Czułam się jak Królowa angielska 😜😜😜 Manicure i Pedicure piękny, brwi i rzęsy śliczne, atmosfera niepowtarzalna ... Pani Olga, Monika i Maja .... ???? Sprawdźcie sami ... Polecam !!!! 👍👍👍😊😊😊

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Paznokcie

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1673 opinie

Moja opinia jest od zawsze pozytywna . Miła atmosfera , usługa wykonana bez zastrzeżeń. Super relaks . Wszystkie Panie - ładne , miłe , zadbane - są dla siebie niezwykle przyjazne , z przyjemnością obserwuję relacje między nimi - to bardzo ważne w pracy. Polecam Was oceniam oczywiście na piątkę.

Pedicure Bar

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław
4.9
374 opinie

Solidnie zrobiony manicure hybrydowy, trzyma się super, miła obsługa, trafiłam tu przypadkiem, ale na pewno jeszcze wrócę :) miałam tylko mały problem ze znalezieniem salonu, nie jest bezpośrednio pod szyldem, trzeba wejść na 2 piętro, sam salon bardzo przyjemny.

Anne Claire - fabryka piękna

Paznokcie

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
526 opinii

Jak zawsze bomba! Efekt końcowy fantastyczny, a i atmosfera u pań w salonie jak zwykle rozluźniająca :) Dzięki sprawnej współpracy pani Karoliny i pani Oliwii udało się zrealizować wszystkie usługi w czasie o prawie godzinę krótszym niż oryginalnie zakładałam :) Polecam serdecznie!!!