Manicure winylowy Łódź

Salony z podobnych kategorii

Alfabet Piekna

Paznokcie

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
5.0
3628 opinii

Pani Izabela jak zwykle wykonala piękne paznokcie żelowe wraz z manicure hybrydowym. Zwykle po 2 tygodniach moje paznokcie wymagały natychmiastowego uzupełnienia, a tu spokojnie co 3 tygodnie przychodzę na uzupełnienie. Tak dokładne wykonanie zasługuje na najlepszą ocenę.

M&Jbeautystudio

Paznokcie

Nowa 6/12, 90-031 Łódź
5.0
159 opinii

Jestem zadowolona z usługi, zawsze czuje się lepiej po nitkowaniu które przeprowadza Marina (dla mnie to nitkowanie jest bezbolesne ale bardzo precyzyjne profesjonalnie wykonane , wcześniej skorzystałam z wykonania makijażu i byłam pod wrażeniem, że potrafi mnie tak pięknie umalować :)

Klinika Esencja Piękności

Paznokcie

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 20, 90-349 Łódź
5.0
375 opinii

Pani Joanna to profesjonalistka ! Starannie wykonana usługa. Jeśli któraś z pań, jest niezdecydowana na wybór koloru, Pani Asia trafnie doradzi 😉 Przemiła atmosfera, a po wyjściu z Kliniki jestem zawsze usatysfakcjonowana i uśmiechnięta !

Salon Atelier

Paznokcie

UL.PIOTRKOWSKA 88, 90-103 Łódź
4.9
332 opinie

Jestem stałym klientem i zawsze wychodzę bardzo zadowolona, zarówno z miłej obsługi jak i pięknych paznokci. Manicure kombinowany, to fantastyczny wynalazek (po tygodniu paznokcie wyglądają jakby się właśnie wyszło z manicure). Pani Monika robi go perfekcyjnie.

YASUMI

Paznokcie

H.Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
4.9
1146 opinii

Pani Kamila poprawia nie tylko stan mojej skóry, ale również poprawia nastrój, okazując troskę o klientkę, udzielając cennych rad dotyczących pielęgnacji skóry dojrzałej. Dziękuję :) Pani Monika cierpliwie udzielała mi informacji. Starannie i profesjonalnie wykonała zabieg.

Pazurkowo

Paznokcie

Piotra Skargi 8/10 lok. 30, 93-036 Łódź
5.0
259 opinii

Zdecydowanie najlepszy salon kosmetyczny w jakim byłam! Atmosfera - rewelacja! Panie kosmetyczki - super miłe a do tego (co najważniejsze) profesjonalistki! Mają szeroką wiedzę kosmetologiczną. Można wyczuć, że jest się w dobrych rękach. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona! Na pewno niebawem wrócę. :)

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Paznokcie

Chocianowicka 4a, 93-460 Łódź
5.0
121 opinii

Manicure wykonywany zawsze z należytą starannością i dokładnością bez presji czasu. Kosmetyki wysokiej jakości, a przede wszystkim sferylne i czyste zarówno narzędzia jak i stanowiska pracy. Wszystko na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Salon Kosmetyczny Beata-permanent

Paznokcie

Elsnera 11/19 lokal 8, 92-504 Łódź
5.0
473 opinie

Profesjonalizm wykonanej usługi jest dzis niemal warunkiem istnienia na rynku. To niekwestionowana sprawa. Osobiście jestem wdzięczna nie tylko za kazdorazowy efekt Wow...Ale przede wszystkim za serce ...rozmowy...śmiech i empatię. Tego właśnie ludzie szukają u ludzi. Dziękuję Wam Marta i Beata.

MO BEAUTY THERAPIST

Paznokcie

Andrzeja Struga 9, 90-609 Łódź
4.9
91 opinii

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani Martyna szczegółowo zbadała moje potrzeby w efekcie czego paznokcie zachwycają zarówno mnie jak i znajomych. Była to pierwsza wizyta - jeśli kolejne będą równie udane to wierna klientka gwarantowana :).

ESTILO

Paznokcie

Kilińskiego 298 lok 10, 93-160 Łódź
4.9
90 opinii

Spotkajmy się w przyjaznym gronie w Gabinecie Urody Estilo. Zrelaksujmy się wspólnie przy wyśmienitej kawie, porozmawiajmy o zdrowiu i urodzie, wymieńmy się dobrymi doświadczeniami i wspólnie zatroszczmy się o atrakcyjny wygląd. Estilo to pochwała piękna i olbrzymia zawodowa pasja, co gwara