Przejdź do głównej zawartości

Manicure tytanowy Warszawa

Time for wax Warszawa Słomińskiego (naprzeciwko CH Arkadia) - zarezerwuj wizytę

Time for wax Warszawa Słomińskiego (naprzeciwko CH Arkadia)

Paznokcie

Słomińskiego 17, 00-867 Warszawa
4.92
Bezpieczny salon

Bardzo miło i komfortowo. Czułam się zaopiekowana i nieoceniana, przez panią wykonującą zabieg :D Bardzo lubię ten konkretny salon, testowałam kilka i tu są najfajniejsze dziewczyny :)

Studio Manifaktura Bemowo - zarezerwuj wizytę

Studio Manifaktura Bemowo

Paznokcie

Jana Olbrachta 126 lok. U1A, 01-373 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Aleksandra pięknie wykonuje manicure tytanowy, cierpliwa, dokładna. Pełen profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół. Duży wybór kolorowych pyłków. Bardzo miła i ciepła atmosfera, ciekawe wnętrze i to lustro w łazience, piękne. Polecam z całego serca, będę korzystać na pewno.

Time for nails Niepodległości - zarezerwuj wizytę

Time for nails Niepodległości

Paznokcie

aleja Niepodległości 119, 02-585 Warszawa
4.92
Bezpieczny salon

Polecam szczególnie w obecnym czasie, kiedy szaleje pandemia ponieważ miejsce jest przystosowane do wymogów sanitarnych a Pani Magda jak zwykle super. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kulisy Urody - zarezerwuj wizytę

Kulisy Urody

Paznokcie

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty. Pani Ewa ma dużą wiedzę w temacie podologi. Dzisiejszą rekonstrukcję paznokci zrobiła mi perfekcyjnie i bezboleśnie. Widać, że ten zawód to jej pasja. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam👍😀

Nail expresss Anna Misiak - zarezerwuj wizytę

Nail expresss Anna Misiak

Paznokcie

Łopuszańska 22 lokal A12, 02-220 Warszawa
4.98

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).

Time for nails Galeria Północna - zarezerwuj wizytę

Time for nails Galeria Północna

Paznokcie

ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa
4.82
Bezpieczny salon

Pani Patrycja rewelacja. Delikatna, profesjonalna. Szkoda, że nie pracuje na stałe w salonie w Galerii Północnej bo z przyjemnością chodzilabym tylko do niej.

Manicure tytanowy w salonie z Warszawy

Chcesz zadbać o trwałą stylizację paznokci, która będzie wyjątkowo odporna, niż te rozwiązania, z którymi mialaś do czynienia dotychczasz? Myślisz się o umówieniu się na manicure tytanowy w Warszawie i szukasz salonu cieszącymi się dobrymi opiniami? Doskonale się składa, właśnie na naszej stronie internetowej odnajdziesz rzetelny ranking najbardziej popularnych salonów manicure, które pracowniczki specjalizują się w wykonaniu manicure tytanowego. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą warszawskich salonów, a także do umówienia się na wizytę w tym z nich, który wzbudza Twoje największe zainteresowanie!

Gdzie wybrać się na manicure tytanowy?

Po analizie informacji o salonach oferujących manicure tytanowy w Warszawie z całą pewnością wiesz już, że jest ich bardzo dużo, co może wywołać jeden problem: może być Ci trudno wybrać ten z nich, w którym chciałabyś zarezerwować sobie termin wizytyty. Tak się jednak składa, że jesteś w stanie mocno zawęzic grono potencjalnych manikiurzystek, z którym możesz się umówić. Wystarczy wybrać tylko te salony z Warszawy, które są blisko Ciebie, a dodatkowo oferują usługi, które są dobrze oceniane przez klientki. Zapoznaj się zatem z pełną ofertą salonów, przejrzyj cenniki i opinie, a z łatwością podejmiesz decyzję o tym, gdzie umówić się na manicure tytanowy!

Umów się na manicure tytanowy w Warszawie

Teraz, jeśli wiesz już, w którym salonie chcesz umówić się na wizyty nie pozostaje Ci nic innego, niż rezerwacja dogodnego dla Ciebie terminu. Zachęcamy Cię do tego, abyś założyła sobie konto na Moment.pl, dzięki temu będziesz mogła sprawnie przeglądać dostępne terminy w wybranych salonach, rezerwować wizyty, przekładać je czy nawet przedpłacać. Zapewniamy, że jest to zdecydowanie najbardziej wygodny system rezerwacji wizyt w salonach manicure tytanowego w Warszawie. Śmiało z niego skorzystaj i ciesz się jego prostotą i funkcjonalnością!