Manicure tytanowy Warszawa

Studio Manifaktura Bemowo

Studio Manifaktura Bemowo

Paznokcie

Jana Olbrachta 126 lok. U1A, 01-373 Warszawa

Byłam pierwszy raz w tym salonie i pierwszy raz na manicure tytanowym. Obsługa jak i wykonanie na najwyższym poziomie.Pani Paulina ze swoim profesjonalnym podejściem zadbała o każdy szczegół a do tego jest przemiła osoba. Polecam i z pewnością tam wrócę. Ewa

Nail expresss Anna Misiak

Nail expresss Anna Misiak

Paznokcie

Łopuszańska 22 lokal B15, 02-220 Warszawa

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Paznokcie

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Była to moja pierwsza wizyta w salonie i id razu chyba strzał w 10 . Manicure tytanowy wykonany przez panią Bożenkę to arcydzieło , pełen profesjonalizm . Do tego klimat tego miejsca , atmosfera . Wszystko sprawiło że wracam tam niebawem . I oczywiście polecam !

Atelier Beaute

Atelier Beaute

Paznokcie

Grzybowska 9, 00-132 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Dziewczyny przemiłe, sympatyczne a przy tym profesjonalne. Manicure wykonany bardzo starannie. Pięknie się prezentuje. Była to moja pierwsza wizyta ale już zapisuje się na następne bo naprawdę warto. Polecam gorąco to miejsce.

Salon fryzjerski "U Moni''

Salon fryzjerski "U Moni''

Paznokcie

Dunikowskiego 10, 02-784 Warszawa

Każdorazowo bardzo miła obsługa wszystkich Pań pracujących w salonie, sympatyczna atmosfera. Usługa wykonana bardzo dobrze. Manicure zrobiony ze szczególną dokładnością, trwały.