Manicure klasyczny Warszawa

3634 wyniki

ULALA DAY SPA

Manicure

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
4522 opinie

Ekstra salon, miła recepcja, profesjonalna obsługa, jestem pod wrażeniem. Wybór kolorów hybrydy - niekończący się🙂 co rusz nowe kolory, zmiany kolekcji. Narzędzia sterylne, jednorazowe pilniki które dostałam do domu - ogromny plus. Pani Ania stylistka rzęs to wybitny fachowiec, ostatnie rzęsy trzymały się 5 tygodni! Tak trzymać🙂

Galeria Urody Wilanów

Manicure

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2773 opinie

Pierwsza wizyta w salonie i zdecydowanie nie ostatnia. Polecam dla urody i na poprawę nastroju. Pani Asia oprócz, bez dwóch zdań, fachowego strzyżenia ujęła mnie świetnym wyczuciem potrzeb klienta. Pani Natalia elastycznie dostosowała się do moich sugestii, podsuwając swoje profesjonalne rozwiązania.

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Manicure

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2091 opinii

Kolejny raz jestem bardzo zadowolna z jakosci wykonywanych usług w tym salonie. Super fryzjerzy. Fachowo podchodzą do pracy, doskonałe wyczucie stylu i wizerunku osoby, ktorą sie zajmują. Dokładny manicure i pedicure wykonywany przez p. Marysię. Mogę smiało polecic ten salon klientom niezdecydowanym poszukujących nowych form stylu.

Easy Waxing

Manicure

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
4.9
6049 opinii

Fast, professional, wonderful result. The space is beautiful and clean, you can listen nice and chill music and the girls offer a coffee for free. I felt great during and after the manicure. I really recommend, I will come back and I am happy to have found a place like this in Warsaw.

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Manicure

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
135 opinii

Mogę z pewnością powiedzieć że wszystkie posty wychwalające panią Marinę to szczera prawda :) Manicure zrobiony bardzo dokładnie, wręcz perfekcyjnie. Zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo - sterylność używanych do zabiegu przyborów, na tym polu również max staranności :) popijając pyszną orzechową kawę zapisuję się na kolejną wizytę :) POLECAM.

fingerspa

Manicure

Leszczyńska 12, 00-339 Warszawa
5.0
535 opinii

Pani Patrycja jest bardzo skrupulatna, staranna i skupiona w swojej pracy, a przy tym pogodna i serdeczna. Najlepsza wizyta w salonie fingerspa i manicure/pedicure klasyczny z malowaniem bez zarzutu. Mam nadzieję, że dostanie premię przedświąteczną ;-)

Nail expresss Anna Misiak

Manicure

Łopuszańska 22 lokal A 12a, 02-220 Warszawa
5.0
105 opinii

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).