Manicure klasyczny Warszawa

Artist Studio Urody

Artist Studio Urody

Paznokcie

Podleśna 52, 01-673 Warszawa

Pierwszy raz trafiłam do tego salonu , zostałam mile przyjęta przez p. Partycję. J . Jest osobą profesjonalną ,wie co robi . Jestem uczulona na wycięcie skórek, zrobiła to super . Pomalowane i wypiłowane elegancko . Dziękuję. Następna wizyta umówiona.

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Paznokcie

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Mogę z pewnością powiedzieć że wszystkie posty wychwalające panią Marinę to szczera prawda :) Manicure zrobiony bardzo dokładnie, wręcz perfekcyjnie. Zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo - sterylność używanych do zabiegu przyborów, na tym polu również max staranności :) popijając pyszną orzechową kawę zapisuję się na kolejną wizytę :) POLECAM.

Nail expresss Anna Misiak

Nail expresss Anna Misiak

Paznokcie

Łopuszańska 22 lokal B15, 02-220 Warszawa

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).

ULALA DAY SPA

ULALA DAY SPA

Paznokcie

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa

Ekstra salon, miła recepcja, profesjonalna obsługa, jestem pod wrażeniem. Wybór kolorów hybrydy - niekończący się🙂 co rusz nowe kolory, zmiany kolekcji. Narzędzia sterylne, jednorazowe pilniki które dostałam do domu - ogromny plus. Pani Ania stylistka rzęs to wybitny fachowiec, ostatnie rzęsy trzymały się 5 tygodni! Tak trzymać🙂

Galeria Urody Wilanów

Galeria Urody Wilanów

Paznokcie

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa

Pierwsza wizyta w salonie i zdecydowanie nie ostatnia. Polecam dla urody i na poprawę nastroju. Pani Asia oprócz, bez dwóch zdań, fachowego strzyżenia ujęła mnie świetnym wyczuciem potrzeb klienta. Pani Natalia elastycznie dostosowała się do moich sugestii, podsuwając swoje profesjonalne rozwiązania.

Paweł Zięba Hair Design

Paweł Zięba Hair Design

Paznokcie

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa

Cudowna Pani Michalina ! Przemiła i bardzo kontaktowa. Idealnie rozumie potrzeby klienta a przy tym jest niezwykle delikatna i nie ciągnie za włosy. Bardzo długo szukałam fryzjera idealnego dla mnie i w końcu się udało :) Poza tym cudowna atmosfera w salonie i bardzo miła obsługa ;) polecam ❤️