Przejdź do głównej zawartości

Manicure klasyczny Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
KNYKCIE - zarezerwuj wizytę

KNYKCIE

Paznokcie

Szamarzewskiego 13/15, 60-514 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Dziewczyny są profesjonalne, podchodzą do każdego klienta indywidualnie. W czasach pandemii zachowują reżim sanitarny na najwyższym poziomie.

Bezpieczny salon
Pracownia Kosmetyczna Martyna Skórnicka - zarezerwuj wizytę

Pracownia Kosmetyczna Martyna Skórnicka

Paznokcie

28 czerwca 1956 r 119/15, 61-544 Poznań
Bezpieczny salon

Wprawdzie wizyta była odwołana, ze względu na zaostrzone przepisy.Jednak wystawię komentarz,ponieważ ostatnio zaniedbałam. Przepraszam dziewczyny. Zawsze mam super zrobione pazurki. Perfekcja w wykonaniu, cierpliwość, umiejętność wsłuchania się i kultura Martyny Uli i Moniki czynią, że ten zakład jest wyjątkowy. Pozdrawiam. Do zobaczenia.

Bezpieczny salon
Depi place Studio depilacji woskiem - zarezerwuj wizytę

Depi place Studio depilacji woskiem

Paznokcie

Górna Wilda 83, 61-564 Poznań
Bezpieczny salon

Panie W Depi Place bardzo sympatyczne i kompetentne. Chętne służyc rada i pomocą . Dostosowujące się do potrzeb klienta, bez naciągania i prób forsowania swoich pomysłów. Zabiegi wykonane z wiedzą i kompetencją. Przyjemna atmosfera i wysoka jakość usług zachęcają do powrotu.

Bezpieczny salon
Lakiernia Zalasewo - zarezerwuj wizytę

Lakiernia Zalasewo

Paznokcie

Planetarna 15a/14, 62-020 Zalasewo
4.99
Bezpieczny salon

Bardzo podobała mi się wizyta w salonie, bardzo miła obsługa, czysto i sterylnie a jednocześnie przyjaźnie. Wygodne fotele do pedicure, które sprzyjają relaksowi i odpoczynkowi po pracy. Wszystko wykonane profesjonalnie. Manicure tak piękny że ciężko oderwać oczy od zadbanych dłoni. Gratulacje dla Lakier.ni❤️

Chcesz się umówić na manicure klasyczny w Poznaniu?

Pomimo zmieniającej się mody cały czas niezmienną popularnością cieszy się klasyczny manicure, na który decyduje się całkiem spora grupa pań. Jeśli i Ty myślisz o umówieniu się na manicure klasyczny w Poznaniu, to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą informację. Zapoznaj się z naszą stroną internetową, a przekonasz się, że stanowi ona wartościową bazę wiedzy odnośnie salonów manicure, a także jest doskonałym narzędziem pozwalającym na sprawne umawianie się na wizyty w salonach urody!

Wybierz najlepszy salon manicure

Przechodząc do tej części naszej strony z pewnością zwróciłaś uwagę, że w jej górnej części znajdowała się lista salonów oferujących manicure klasyczny w Poznaniu. To dla Ciebie doskonałe źródło informacji odnośnie salonów, w których warto się umówić. Salony te możesz posortować według średniej oceny, jaką wystawiły im ich klientki. Ranking ten uznać można za bardzo wiarygodny głównie dlatego, że jest on tworzony właśnie przez konsumentki. Mamy nadzieję, że również Ty zdołasz dzięki niemu podjąć trafną decyzję odnośnie wyboru manikiurzystki!

Zarezerwuj termin na manicure klasyczny w Poznaniu

Teraz, kiedy wiesz już, w którym salonie manicure blisko Ciebie chcesz zarezerwować wizytę, to nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby to zrobić. Z naszej strony polecamy Ci skorzystanie z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest umawianie wizyt przez internet - z wykorzystaniem naszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej Moment.pl. Wśród największych atutów tego rozwiązania wymienić należy szybkie rezerwowanie wizyt w interesujących nas terminach, a także możliwość sprawnej edycji czy przełożenia wizyty. Zapewniamy, że jeśli raz umówisz się w ten sposób na klasyczny manicure w Poznaniu, to w przyszłości zawsze juz w ten sposób będziesz chciała umawiać się do salonów urody!