Przejdź do głównej zawartości

Manicure klasyczny Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
KNYKCIE - zarezerwuj wizytę

KNYKCIE

Paznokcie

Szamarzewskiego 13/15, 60-514 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bylam u Pani Uli juz trzeci raz i napewno wrócę☺Jestem bardzo zadowolona.Najlepsze miejsce na mapie Poznania jesli chcesz mieć pięknie wykonany manicure😃

Poznański Instytut Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Poznański Instytut Kosmetologii

Paznokcie

Święty Marcin 51, 61-806 Poznań

Poleciła mi ten salon zachwycona koleżanka, po wizycie rozniez jestem zachwycona ! Paznokcie żelowe cudo! Skupiłam się również na hennę brwi i mega . Atmosfera bardzo przyjazna a do tego ceny przystępna a na centrum poznania poprostu szokująca. Polecam

Martyna Skórnicka Pracownia Kosmetyczna - zarezerwuj wizytę

Martyna Skórnicka Pracownia Kosmetyczna

Paznokcie

28 czerwca 1956 r 119/15, 60-544 Poznań
Bezpieczny salon

Profesjonalny manicure na wildeckim fyrtlu! Szeroki wybór kolorów, metoda malowania "pod same skórki" z zastosowaniem bezpiecznych metod ściągania hybrydy. Na miejscu miła i serdeczną atmosferą oraz szeroki wachlarz możliwości wyboru manicure oraz pedicure. Polecam! Dziewczyny działają z zaangażowaniem :)

Depi place Studio depilacji woskiem - zarezerwuj wizytę

Depi place Studio depilacji woskiem

Paznokcie

Wierzbięcice 40/1, 61-568 Poznań
Bezpieczny salon

Panie W Depi Place bardzo sympatyczne i kompetentne. Chętne służyc rada i pomocą . Dostosowujące się do potrzeb klienta, bez naciągania i prób forsowania swoich pomysłów. Zabiegi wykonane z wiedzą i kompetencją. Przyjemna atmosfera i wysoka jakość usług zachęcają do powrotu.

Płatności online
Bezpieczny salon
skinlab33 - zarezerwuj wizytę

skinlab33

Paznokcie

katowicka 33 lok. 112, 61-131 Poznań
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Jestem w skinlab33 co miesiąc - zawsze jestem zadowolona z usług i spędzam czas w miłej atmosferze. Salon bardzo dba o bezpieczeństwo w obecnej sytuacji, co jest dla mnie bardzo ważne.

Chcesz się umówić na manicure klasyczny w Poznaniu?

Pomimo zmieniającej się mody cały czas niezmienną popularnością cieszy się klasyczny manicure, na który decyduje się całkiem spora grupa pań. Jeśli i Ty myślisz o umówieniu się na manicure klasyczny w Poznaniu, to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą informację. Zapoznaj się z naszą stroną internetową, a przekonasz się, że stanowi ona wartościową bazę wiedzy odnośnie salonów manicure, a także jest doskonałym narzędziem pozwalającym na sprawne umawianie się na wizyty w salonach urody!

Wybierz najlepszy salon manicure

Przechodząc do tej części naszej strony z pewnością zwróciłaś uwagę, że w jej górnej części znajdowała się lista salonów oferujących manicure klasyczny w Poznaniu. To dla Ciebie doskonałe źródło informacji odnośnie salonów, w których warto się umówić. Salony te możesz posortować według średniej oceny, jaką wystawiły im ich klientki. Ranking ten uznać można za bardzo wiarygodny głównie dlatego, że jest on tworzony właśnie przez konsumentki. Mamy nadzieję, że również Ty zdołasz dzięki niemu podjąć trafną decyzję odnośnie wyboru manikiurzystki!

Zarezerwuj termin na manicure klasyczny w Poznaniu

Teraz, kiedy wiesz już, w którym salonie manicure blisko Ciebie chcesz zarezerwować wizytę, to nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby to zrobić. Z naszej strony polecamy Ci skorzystanie z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest umawianie wizyt przez internet - z wykorzystaniem naszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej Moment.pl. Wśród największych atutów tego rozwiązania wymienić należy szybkie rezerwowanie wizyt w interesujących nas terminach, a także możliwość sprawnej edycji czy przełożenia wizyty. Zapewniamy, że jeśli raz umówisz się w ten sposób na klasyczny manicure w Poznaniu, to w przyszłości zawsze juz w ten sposób będziesz chciała umawiać się do salonów urody!