Manicure klasyczny Kraków

1557 wyników

Beauty M Studio Urody

Manicure

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1690 opinii

Nikt dotąd nie zrobił mi paznokci tak ładnie jak dziewczyny z Beauty M. Szukam i szukam kosmetyczki, do której miałabym bliżej niż prawie 45 min drogi, ale wciąż nie mogę znaleźć!

Maripossa Styl

Manicure

Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków
4.9
284 opinie

Dziewczyny są naprawdę profesjonalistkami! Wiedzą co robią :) Zawsze jestem zadowolona z paznokci i rzęs oraz z obsługi. W salonie jest przytulnie i panuje domowa atmosfera. Do tego ciekawa lektura w postaci gazet i damskich poradników oraz aromatyczna kawka z ekspresu :) ahh.. to moja ucieczka od codziennych obowiązków! Wszystkim polecam :)

Nail Style

Manicure

Wiślane Tarasy ul. Grzegórzecka 67G/168 klatka E, 31-559 Kraków
4.9
567 opinii

Pani Karolina to najlepsza stylistka u jakiej byłam! Perfekcyjnie opracowała moje skórki i pomalowała bez najmniejszego odrostu! Jestem zachwycona! Będę polecała koleżankom ten salon! Kawka z pianką przepyszna! Pani z recepcji bardzo miła. Ogólnie od samego wejścia do wyjścia wszystko wręcz idealnie!

Salon Uroda od Switu

Manicure

Osiedle Teatralne 10, 31-946 Kraków
5.0
614 opinii

Pani Ewa już kolejny raz obcinała moją pięcioletnią córkę i kolejny raz uważam, że zrobiła to perfekcyjnie.Córka wygląda ślicznie a samo strzyżenie wykonane na 6+.Pani Ewa jest bardzo miłą i sympatyczną fryzjerką, znającą się na tym co robi.Polecam dla małych i dużych głów :-)