Manicure japoński Warszawa Wilanów

Salony z podobnych kategorii

My Beauty Bar

My Beauty Bar

Paznokcie

Prymasa Augusta Hlonda 10 lokal U6, 02-972 Warszawa
5.0
99 opinii

To była pierwsza wizyta w salonie i jestem bardzo bardzo zadowolona. Perfekcyjne wykonanie manicure hybrydowego. Polecam z czystym sumieniem a sama zdecydowanie będę regularnie korzystała z usług salonu.

FootMedica

FootMedica

Paznokcie

Wiertnicza 124, 02-952 Warszawa
5.0
172 opinie

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera. Pani Pavlina dokładnie wszystko wyjaśniła, przedstawiła konkretnie dalsze kroki i była bardzo zaangażowana. Jestem po pierwszej wizycie, ale wybieram się na kolejną i po pierwszych wrażeniach serdecznie polecam!

Strefa Zdrowia Masaż i Rehabilitacja

Strefa Zdrowia Masaż i Rehabilitacja

Paznokcie

Klimczaka 8a, 02-797 Warszawa
0.0
Brak opinii

Strefa Zdrowia – masaż i rehabilitacja to gabinet stworzony dla osób poszukujących spokoju, relaksu i wyciszenia, ceniących sobie komfort i kompleksowe podejście. To miejsce w którym zapomnisz o troskach dnia codziennego i oddasz się w ręce profesjonalistów, delektując się kojącym obolałe c

Salony z tej samej miejscowości

22 Thai&Beauty

22 Thai&Beauty

Masaż

Al. Wilanowska 7, 02-765 Warszawa
5.0
374 opinie

Przyszłam na peeling całego ciała, a wyszłam nie tylko z efektem wow po zabiegu, ale też niesamowicie zrelaksowana. serdecznie polecam i dziękuję! wizyta u Was to 200% zadowolenia!

Magia Blondu Danuta Cyboroń

Magia Blondu Danuta Cyboroń

Fryzjer

Aleksandra Gieysztora 4, 02-999 Warszawa
4.9
89 opinii

Pełen profesjonalizm !!! Super koloryzacja z rozświetlającymi refleksami dodającymi fryzurze lekkości. Strzyżenie dzięki któremu można samodzielnie ułożyć super fryzurę. Tak trzymać !!!

TopLeague Barbershop

TopLeague Barbershop

Barber

Aleja Rzeczypospolitej 24, 02-972 Warszawa
4.9
200 opinii

poszedłem w ciemno i przypadkowo trafiłem do Carlosa. To było moje pierwsze od paru lat naprawdę dobre strzyżenie w Warszawie. Carlito jest świetnym mistrzem sztuki fryzjerskiej. Świetna atmosfera, przyjemna muzyka i dbałość o najmniejsze detale fryzury Będę wracał co miesiąc! Carlito muchas gracias!

Wash Dog Wilanów

Wash Dog Wilanów

Fryzjer

ul. Gieysztora 4 U4, 02-999 Warszawa
4.8
168 opinii

Trafiłam tam ze swoim szpicem z marszu i zostałam od razu przyjęta. Obsługa bardzo kompetentna. Piesek potraktowany bardzo życzliwie i profesjonalnie. Wykapany, wysuszony, pazurki obcięte i uszka wyczyszczone. Wszystko trwało około godziny i całkiem w przystępnej cenie. Polecam zakład z czystym sercem i przyjdę tam jeszcze nie raz.