Manicure hybrydowy Warszawa

Easy Waxing - Śródmieście

Easy Waxing - Śródmieście

Paznokcie

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa

Manicure wykonany perfekcyjnie. Natomiast absolutnym nieporozumieniem jest dodatkowy koszt 35 pln za zdjęcie hybrydy z innego salonu płatny ponad kwotę zabiegu tj. 99 plus 35 PLN. Takie podejście jest stanowczo nierynkowe - nieskotykane w żadnym innym salonie i zniechęca klienta.

Artist Studio Urody

Artist Studio Urody

Paznokcie

Podleśna 52, 01-673 Warszawa

Pierwszy raz trafiłam do tego salonu , zostałam mile przyjęta przez p. Partycję. J . Jest osobą profesjonalną ,wie co robi . Jestem uczulona na wycięcie skórek, zrobiła to super . Pomalowane i wypiłowane elegancko . Dziękuję. Następna wizyta umówiona.

Studio urody Magda Walewska

Studio urody Magda Walewska

Paznokcie

Hugona Kołłątaja 58, 05-400 Otwock

Studio ma nowa lokalizacje - fajne, nowoczesne i eleganckie miejsce. Manicure hybrydowy w wykonaniu Aliny bez zarzutu, z cudownymi ręcznie malowanymi wzorkami. Alina jest otwarta na propozycje i oczekiwania klientki. Gorąco polecam i wracam do Studia Magdy z dużą przyjemnością

Hybrydowa od Nowa

Hybrydowa od Nowa

Paznokcie

Stefana Żeromskiego 64, 01-846 Warszawa

Jak zawsze idealnie, manicure u pani Marty wciąga, odważyłam się nawet na świąteczne zdobienia, o których jeszcze niedawno bym w ogóle nie pomyślała. Zawsze, kiedy zmuszona brakiem wolnych terminów idę do innej manicurzystki tylko upewniam się, żeby się trzymać pani Marty.

Salon kosmetyczny Och Beauty

Salon kosmetyczny Och Beauty

Paznokcie

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa

Usługa wykonana przez Panią Sandrę bardzo profesjonalnie i dokładnie. Pani Sandra rzetelnie odpowiadała na pytania, doradzała w kwestii pielęgnacji oraz wyboru koloru. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam :)

Love Mani

Love Mani

Paznokcie

Książkowa 9b lok 4, 03-134 Warszawa

Po raz kolejny wychodzę zadowolona z usług Love Mani. Pedicure kwasowy wykonany z niezwykłą starannością. Dziękuję Pani Kasi za jedwabiście gładkie stopy. Niezdecydowanym polecam usługę.

Caramello Studio

Caramello Studio

Paznokcie

Anielewicza 17, lok. 3 (I klatka, parter, domofon 3), 05-077 Warszawa

Salon warty odwiedzenia...i uwaga! - uzależnia:) Uzależnia piękne wnętrze, przemiła właścicielka, profesjonalne podejście do pracy! Paznokcie dopieszczone w 100%. Hybryda wykonana pięknie, z największą starannością, talentem i pasją! Polecam:)

KB_Mobilna Kosmetolog

KB_Mobilna Kosmetolog

Paznokcie

Mehoffera 66a/3, 03-131 Warszawa
5.0

Najlepsza! Od lat. Niezmiennie. Umiejętności, wiedza, wykonanie - wszystko na najwyższym poziomie. Sprzęt sterylny (prawdziwie, z autoklawu), możliwość płacenia zarówno gotówką, jak i kartą, pyszna kawa, uśmiech na twarzy i przemiła konwersacja - to wszystko sprawia, że już nigdy nie pójdę do nikogo innego <3

Salon Pańska 65

Salon Pańska 65

Paznokcie

Pańska 65, 00-830 Warszawa

Dziewczyny z salonu Pańska 65 znają się na swoim zawodzie jak mało kto. Manicure i pedicure hybrydowy prezyzyjnie wykonany w czasie. Pełny profesjonalizm, przemiła atmosfera, którą dodatkowo umila filiżanka świeżo palonej kawy, a sam wystrój salonu jest niezwykle przyjemny dla oka i ducha! Polecam napewno tam wrócę !

Nail expresss Anna Misiak

Nail expresss Anna Misiak

Paznokcie

Łopuszańska 22 lokal B15, 02-220 Warszawa

Jak zawsze super :))) Polecam Tytan. Dla moich paznokci, na których nic nie chciało się trzymać nawet hybryda, która wytrzymywała max 1,5 tyg., teraz mogę nosić tytan nawet 4 tygodnie. Dzięki Paniom z salonu, które poleciły mi to rozwiązanie mogę cieszyć się dłużej ładnymi paznokciami. Zawsze jestem zadowolona i chętnie wracam :))).

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Paznokcie

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie fryzjerskim. Trafiłam w ręce Pani Ani, co gwarantowało mi relaks i zadowolenie. Umyte doskonale włosy i wymasowana skóra głowy, to podstawa sukcesu dobrej fryzury. Pani Ania, to Skarb salonu - bardzo polecam.