Przejdź do głównej zawartości

Manicure hybrydowy Kraków

Wygląd naszych dłoni wiele o nas mówi. Obgryzione, nierówne paznokcie z odpadającym lakierem nie wyglądają estetycznie i mogą stwarzać wrażenie, że nie dbamy o siebie. Dlatego warto zadbać o swoje dłonie i paznokcie. Manicure sprawi, że nasze paznokcie będą wyglądać ładnie, elegancko i estetycznie. Jednak manicure tradycyjny wykonywany standardowym lakierem może szybko tracić ładny wygląd. Paznokcie u dłoni są narażone na ciągłe zniszczenia, nawet kiedy mieszka się w dużym mieście jak Kraków. Standardowy lakier rzadko jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom, które podejmujesz. Dlatego warto zainwestować w manicure hybrydowy w salonach z Krakowa.

Czym jest manicure hybrydowy i jak się go wykonuje w Krakowie?

Manicure hybrydowy obecnie jest jedną z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Swoją popularność zawdzięcza trwałości, naturalnemu wyglądowi i pięknemu połyskowi. Jednak czym tak właściwie jest manicure hybrydowy? Wykonuje się go podobnie jak manicure tradycyjny. Różnica tkwi w tym, że podczas wykonywania paznokci hybrydowych każdą warstwę lakieru: bazę, kolor i top, utwardza się za pomocą lampy UV lub UV LED. Wtedy właśnie manicure hybrydowy zyskuje swą trwałość i wytrzymałość. Paznokcie hybrydowe utrzymują się przez 2 -3 tygodnie. Są odporne na zadrapania i rozdwajanie, nie tracą blasku. Jak dokładnie wygląda manicure hybrydowy? Zbieg ten zaczyna się od przygotowania płytki, które polega na opiłowaniu paznokcia, odsunięciu skórek i zmatowieniu powierzchni paznokcia. Zmatowienie wykonuje się specjalnym bloczkiem polerskim w celu zwiększenia przyczepności lakieru. Następnym krokiem jest nałożenie żelowej bazy, którą utwardza się pod lampą. Później kolej na kolorowy lakier hybrydowy. Ten etap jest decydujący, jeśli chodzi o wzór jaki uzyskamy na paznokciu pod koniec zabiegu. Podczas wykonywania paznokci hybrydowych możliwe jest wykonanie wszelkich zdobień, można nawet wtopić ozdobne kamyczki podczas nakładania lakieru. Lakier również utwardza się pod lampą UV. Na uprzednio nałożone warstwy nakłada się top i utwardza się go. To już koniec zabiegu. Od tego czasu można cieszyć się pięknymi, błyszczącymi paznokciami. Należy pamiętać, że zdjęcie hybryd odbywa się również w salonie.

Gdzie wykonać paznokcie hybrydowe w Krakowie?

Kraków to bardzo duże miasto, dlatego możliwości wykonania w nim hybryd jest mnóstwo. I Ty znajdziesz salon, który mieści się blisko i odpowie na Twoje potrzeby. Warto przeglądnąć ofertę salonów manicure dostępną na naszej stronie Moment.pl. W każdej dzielnicy Krakowa znajduje się wiele profesjonalnych i prestiżowych salonów. Ceny za manicure hybrydowy w Krakowie są bardzo zróżnicowane. Wiele zależy od wzoru, który wybierzemy. Zwykle im wzór jest bardziej wymagający do wykonania, tym droższa usługa. Jednak nie należy zniechęcać się ceną, ponieważ trwałość i jakość manicure hybrydowego jest zdecydowanie jej warta.

Zarezerwuj manicure hybrydowy w Krakowie przez Internet!

Jak już pewnie zauważyłaś na naszym portalu znajdziesz ofertę wielu salonów manicure w Krakowie. Oprócz tego możesz również zapoznać się z cenami wykonania paznokci hybrydowych w Krakowie oraz czasem trwania zabiegu. W wyborze na pewno pomogą Ci filtry. Możesz posortować salony według cen  i opinii albo wyświetlić tylko te, które znajdują się w interesującym Cię zasięgu od centrum Krakowa. Poza tym możesz zapoznać się z opiniami innych osób odnośnie usług w konkretnym salonie w Krakowie. Opinie zamieszczane są tylko i wyłącznie przez rzeczywistych klientów po odbytej wizycie, dlatego są one wiarygodne. Pozwoli Ci to określić, czy to właśnie do tego salonu chcesz się wybrać. Gdy już zdecydujesz się na odpowiedni dla Ciebie salon serdecznie zachęcamy do rezerwacji terminu za pośrednictwem naszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej Moment.pl. Jest to łatwy, wygodny i szybki sposób umówienia się na manicure hybrydowy w Krakowie. I Ty zarezerwuj swój termin już dziś.