Przejdź do głównej zawartości

Manicure hybrydowy Gdynia

Bay of Beauty - Zatoka Urody - zarezerwuj wizytę

Bay of Beauty - Zatoka Urody

Paznokcie

Inżynierska 44, 81-512 Gdynia
4.99
Bezpieczny salon

Po każdej wizycie nie mogę napatrzeć się na swoje nowe paznokcie! Są zrobione bardzo ładnie i starannie, nigdy nie miałam kłopotów, aby lakier odpadał/uszkodził się. Podczas wykonywania manicure zawsze panuje przemiła atmosfera. Serdecznie polecam! :)

Salon Szychulska Zawackiego - zarezerwuj wizytę

Salon Szychulska Zawackiego

Paznokcie

Księdza Stanisława Zawackiego 2b/3, 81-514 Gdynia
4.97
Bezpieczny salon

...jak za każdym razem Pani Mira zrobiła mi ślicznie paznokcie - profesjonalnie ,dokładnie , mega starannie... W salonie atmosfera bardzo miła. Polecam 👍

MariAnna_nails - zarezerwuj wizytę

MariAnna_nails

Paznokcie

Witominska 28, 81311 Gdynia
4.98
Bezpieczny salon

Pani Tatiana zrobiła mi przepiękne paznokcie. Kształt taki jak lubię, długość idealna, skórki mocno wycięte. Na pewno jeszcze wrócę do p.Tatiany na zmianę koloru jak ten już mi się opatrzy. Pierwszy raz widziałam żeby ktoś tak dokładnie robił manicure. Polecam !!!

N7 Beauty Lounge - zarezerwuj wizytę

N7 Beauty Lounge

Paznokcie

Plac Kaszubski 17, 85-350 Gdynia
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zdecydowałam się na łączony manicure i pedicure w jednym momencie, świetne rozwiązanie - duża oszczędność czasu. :) Obie Panie bardzo polecam, manicure robiła mi Pani Angelina, niezwykła precyzja, idealny kształt, dokładność, higiena. Jestem zachwycona, polecam serdecznie :)

Hevena Beauty - zarezerwuj wizytę

Hevena Beauty

Paznokcie

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
4.95
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z pedicure, Pani Lilia przez cały zabieg parę razy upewniała się czy czuję się komfortowo i czy nic nie piecze w czasie używania frezarki. Bardzo dokładne opracowanie płytki paznokcia oraz precyzyjne usunięcie stwardnień na stopie. Przez cały zabieg nic nie zapiekło co rzadko się zdarza. Bardzo staranna praca:)

MANIMAL Dorota Klimowicz  - zarezerwuj wizytę

MANIMAL Dorota Klimowicz

Paznokcie

Kornela Ujejskiego 17, 81-305 Gdynia
4.96

Wizyta w Salonie Manimal zawsze sprawia mi radość- każda z dziewczyn jest niezwykle uzdolniona, paznokcie są zawsze idealnie zrobione! Nie muszę się martwić ile wytrzymają, gdyż wszystkie cuda malowane są super trwałymi hybrydami z eclair! Polecałam i będę polecać wszystkim!! ❤️

Salony fryzjerskie O'LA! - zarezerwuj wizytę

Salony fryzjerskie O'LA!

Paznokcie

Starowiejska 42/48, 81-356 Gdynia
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Dominika jest bardzo sympatyczną osobą, bardzo starannie wykonała manicure hybrydowy oraz doradziła jak zadbać o osłabioną płytkę paznokciową. Skorzystałam również z usługi regulacji brwi z henną - pani Dominika nadała moim brwiom nowy kształt, który idealnie pasuje do mojej twarzy. Bardzo dziękuję i do zobaczenia! :)

PRESTIGE BEAUTY  kosmetyka & spa - zarezerwuj wizytę

PRESTIGE BEAUTY kosmetyka & spa

Paznokcie

Gryfa Pomorskiego 79G/6U, 81-572 Gdynia
4.98
Bezpieczny salon

Pani Marta jest b.sympatyczna i kompetentna Pani Monika często ratuje mnie od bólu i jest niezwykle rzetelna zawodowo , bywam u niej od kilku lat i zawsze zabiegi przynoszą ulgę i poprawę samopoczucia , jest b.dobra w tym co robi