Manicure biologiczny Bielsko-Biała

428 wyników

Yuliya.pl

Paznokcie

Powstańców Śląskich 3, 43-300 Bielsko biala
0.0
Brak opinii

Misja Tworzenie piękna zewnętrznego w harmonii z duszą. Zrozumieć i zaspokoić potrzeby klientów. Wizja Na bieżąco z najnowszymi unikalnymi trendami rozwoju współczesnej kosmetologii i wizażu. Wartości Miłość – początek każdego działania. Ludzi – każdy klient jest wyjątkowy Przyzw

Salony z podobnych kategorii

Estelium

Paznokcie

Broniewskiego 39, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
905 opinii

Była to moja pierwsza wizyta w tym salonie. Pani Wioletta wykazała się pełnym profesjonalizmem, paznokcie mają piękny kształt i kolor. Miałam również poczucie, że tutaj klient jest najważniejszy. Zabieg był wykonany sprawnie i w bardzo miłej atmosferze, co jest dla mnie wielkim atutem. Jeszcze raz bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam!

Hand Park

Paznokcie

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
598 opinii

Deszcz na moich paznokciach w wykonaniu pani Oleny wcale nie przypomina tego, który jeszcze niedawno straszył za naszymi oknami! To słoneczne dzieło sztuki. Raczej poranna rosa błyszcząca w promieniach słońca. dziękuję:)

Emilli Smart

Paznokcie

Legionów 26/28 budynek H, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
243 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usług Emilii Smart - ze szczególnym uznaniem dla Pani Mai! Jestem jej stałą paznokciową klientką już od 2 lat i polecam z całego serca. Jest bardzo dokładna, słucha klienta i zawsze jest o czym porozmawiać. Serdecznie polecam.

Obsession Bielsko-Biała

Paznokcie

Księdza Stanisława Stojałowskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
78 opinii

Kolejna wizyta i kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera, bardzo sympatyczna obsługa, pełen profesjonalizm. Paznokcie zrobione ślicznie, materiały świetne, 3-4tygodnie to nie problem. Liuba jak zawsze pięknie ozdobiła... Serdecznie Polecam!!! Takich nie widziałam z innego salonu w okolicy.:-)

Salon V&K Cosmetic

Paznokcie

ul. Górska 6, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
289 opinii

To była moja pierwsza wizyta w tym salonie. Mega profesjonalizm i perfekcja. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Mam bardzo pozytywne wrażenia z obsługi jak i atmosfery panującej w salonie. Będę polecać znajomym :) a sama wracam na kolejne zabiegi pielęgnacyjne.

Trendy Nails Fashion

Paznokcie

Szkolna 3, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
967 opinii

Paznokcie pięknie i profesjonalnie wykonane! Wnętrze śliczne, w którym można się zrelaksować. Obsługa miła, wszystko wytłumaczy i doradzi :) Narzędzia czyste i wypakowywane z folii dopiero przy klientce. Sądzę, że cena jest adekwatna do jakości usługi. Na pewno wrócę!!

Studio Urody Profesja

Paznokcie

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
162 opinie

Korzystam z usług Studia Urody Profesja kolejny raz i cieszę się, że mogę w końcu wyrazić swoją opinię. Jest to miejsce, które polecam każdemu i chętnie do niego wracam. Doskonały personel – zawsze pomocny, świetnie wykonane usługi na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona.

NajlepszePaznokcie Bielsko-Biała by Monika Wandzel

Paznokcie

Mickiewicza 30A, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
70 opinii

Dziękuję Pani Moniko za przepiękne paznokcie i wspaniałą atmosferę! Zawsze z chęcią wracałam i myślę, że jeszcze wrócę :-) Polecam z całego serca, to naprawdę najlepsze paznokcie <3