Manicure Łódź

576 wyników

Klinika Esencja Piękności

Paznokcie

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 20, 90-349 Łódź
5.0
299 opinii

Pani Joanna to profesjonalistka ! Starannie wykonana usługa. Jeśli któraś z pań, jest niezdecydowana na wybór koloru, Pani Asia trafnie doradzi 😉 Przemiła atmosfera, a po wyjściu z Kliniki jestem zawsze usatysfakcjonowana i uśmiechnięta !

YASUMI Łódź Centrum

Paznokcie

H.Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
4.9
919 opinii

Pani Małgosia przesympatyczna dziewczyna, oprócz fachowego manicure po którym nie miałam problemów z zadzierającymi się skórkami spędziłam miło czas na sympatycznej rozmowie. Polecam Yasumi nie tylko ze względu na perfekcyjnie wykonywane zabiegi, ale także na przesympatyczne właścicielki i personel.

Salon Atelier

Paznokcie

UL.PIOTRKOWSKA 88, 90-103 Łódź
5.0
218 opinii

Jestem stałym klientem i zawsze wychodzę bardzo zadowolona, zarówno z miłej obsługi jak i pięknych paznokci. Manicure kombinowany, to fantastyczny wynalazek (po tygodniu paznokcie wyglądają jakby się właśnie wyszło z manicure). Pani Monika robi go perfekcyjnie.

Salon Kosmetyczny Beata-permanent

Paznokcie

Elsnera 11/19 lokal 8, 92-504 Łódź
5.0
413 opinii

Jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego. Dawno nie miałam takich ładnych paznokci i delikatnych nóg. Dziewczyny są profesjonalne i dają poczucie bezpieczeństwa zarazem atmosfera w salonie jest swojska. Aż chce się przychodzić i nie wychodzić. Taka mała miła przerwa w codzienności.

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Paznokcie

Chocianowicka 4a, 93-460 Łódź
5.0
73 opinie

Manicure wykonywany zawsze z należytą starannością i dokładnością bez presji czasu. Kosmetyki wysokiej jakości, a przede wszystkim sferylne i czyste zarówno narzędzia jak i stanowiska pracy. Wszystko na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

ESTILO

Paznokcie

Kilińskiego 298 lok 10, 93-160 Łódź
4.9
58 opinii

Spotkajmy się w przyjaznym gronie w Gabinecie Urody Estilo. Zrelaksujmy się wspólnie przy wyśmienitej kawie, porozmawiajmy o zdrowiu i urodzie, wymieńmy się dobrymi doświadczeniami i wspólnie zatroszczmy się o atrakcyjny wygląd. Estilo to pochwała piękna i olbrzymia zawodowa pasja, co gwara

Slim&Beauty

Paznokcie

ul. H. Sienkiewicza 101/109, 90-301 Łódź
4.8
130 opinii

Profesjonalizm na pierwszym miejscu. Z uwagi na fakt iż jestem odobą bardzo wymagającą, zawsze przed umówiona wizytą sprawdzam osobę która ma wykonać mi zabieg lub usługę. Pani Kamila jest profesjonalistką w dziedzinie kosmetologii. Nie była to moja pierwsza wizyta, i nie będzie ostatbią. Polecam gabinet slim & beauty