Manicure Łódź

585 wyników

Klinika Esencja Piękności

Paznokcie

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 20, 90-349 Łódź
5.0
336 opinii

Pani Joanna to profesjonalistka ! Starannie wykonana usługa. Jeśli któraś z pań, jest niezdecydowana na wybór koloru, Pani Asia trafnie doradzi 😉 Przemiła atmosfera, a po wyjściu z Kliniki jestem zawsze usatysfakcjonowana i uśmiechnięta !

YASUMI Centrum

Paznokcie

H.Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź
4.9
1032 opinie

Pani Małgosia przesympatyczna dziewczyna, oprócz fachowego manicure po którym nie miałam problemów z zadzierającymi się skórkami spędziłam miło czas na sympatycznej rozmowie. Polecam Yasumi nie tylko ze względu na perfekcyjnie wykonywane zabiegi, ale także na przesympatyczne właścicielki i personel.

Salon Atelier

Paznokcie

UL.PIOTRKOWSKA 88, 90-103 Łódź
5.0
270 opinii

Jestem stałym klientem i zawsze wychodzę bardzo zadowolona, zarówno z miłej obsługi jak i pięknych paznokci. Manicure kombinowany, to fantastyczny wynalazek (po tygodniu paznokcie wyglądają jakby się właśnie wyszło z manicure). Pani Monika robi go perfekcyjnie.

Salon Kosmetyczny Beata-permanent

Paznokcie

Elsnera 11/19 lokal 8, 92-504 Łódź
5.0
446 opinii

Jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego. Dawno nie miałam takich ładnych paznokci i delikatnych nóg. Dziewczyny są profesjonalne i dają poczucie bezpieczeństwa zarazem atmosfera w salonie jest swojska. Aż chce się przychodzić i nie wychodzić. Taka mała miła przerwa w codzienności.

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Paznokcie

Chocianowicka 4a, 93-460 Łódź
5.0
97 opinii

Manicure wykonywany zawsze z należytą starannością i dokładnością bez presji czasu. Kosmetyki wysokiej jakości, a przede wszystkim sferylne i czyste zarówno narzędzia jak i stanowiska pracy. Wszystko na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Polecam.

MO BEAUTY THERAPIST

Paznokcie

Andrzeja Struga 9, 90-609 Łódź
4.9
58 opinii

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani Martyna szczegółowo zbadała moje potrzeby w efekcie czego paznokcie zachwycają zarówno mnie jak i znajomych. Była to pierwsza wizyta - jeśli kolejne będą równie udane to wierna klientka gwarantowana :).

ESTILO

Paznokcie

Kilińskiego 298 lok 10, 93-160 Łódź
4.9
73 opinie

Spotkajmy się w przyjaznym gronie w Gabinecie Urody Estilo. Zrelaksujmy się wspólnie przy wyśmienitej kawie, porozmawiajmy o zdrowiu i urodzie, wymieńmy się dobrymi doświadczeniami i wspólnie zatroszczmy się o atrakcyjny wygląd. Estilo to pochwała piękna i olbrzymia zawodowa pasja, co gwara

Salon Estetyki Roza

Paznokcie

Srebrna 19a, 91-334 Łódź
5.0
39 opinii

Dobra atmosfera, sprawdzone kosmetyki i profesjonalna kadra. To właśnie Salon Estetyki Róża – miejsce, w którym spotkasz specjalistów godnych zaufania. Można znaleźć tu różnorodne zabiegi fryzjersko-kosmetyczne, których przeprowadzaniem zajmują się: utalentowany stylista fryzur, kosmetyczka