Przejdź do głównej zawartości

Paznokcie Kraków Ruczaj

Płatności online
Bezpieczny salon
SHARI Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

SHARI Beauty Clinic

Paznokcie

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Manicure wykonany z ogromną precyzją a do tego piękny kolor <3 Hybryda dobrze się trzyma i domalowana jest pod same skórki. Zdecydowanie polecam!

Bezpieczny salon
AllBeauty Studio KOSMETYKA-TRYCHOLOGIA - zarezerwuj wizytę

AllBeauty Studio KOSMETYKA-TRYCHOLOGIA

Paznokcie

Ruczaj 60, 30-385 Kraków
Bezpieczny salon

Fantastyczny salon. Paznokcie dopracowane do perfekcji. Bardzo dobre produkty. Czysto, sterylnie, miło. Jestem bardzo zadowolona z hybrydy na stopach i paznokciach u rąk. Rewelacja. Hybryda trzyma się trzeci tydzień. Bardzo precyzyjnie zrobione paznokcie.

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Nowomed - zarezerwuj wizytę

Nowomed

Inne

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6, 30-349 Kraków
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wizyta kontrolna. Z bardzo dużym zadowoleniem przyjąłem wiadomość o tym że Pan doktor Artur Wiatrek dodatkowo zweryfikował wszystkie wątpliwości w fachowej literaturze medycznej. Gorąco polecam go za ogromny profesjonalizm i dokładność.

Płatności online
Ruczaj Clinic - zarezerwuj wizytę

Ruczaj Clinic

Inne

Bułgarska 15/U2, 30-409 Kraków
4.95
Płatności online
Sprzedaż bonów

Bardzo miła atmosfera w Ruczaj Clinic. Dr Ludew wczuwa się w indywidualne dolegliwości pacjenta, trafnie określa potrzeby estetyczne. Jestem bardzo zadowolona z efektów wykonanych zabiegów.

Salony bez rezerwacji online

Szukasz w Krakowie profesjonalnej oferty pielęgnacji paznokci? Dzięki portalowi moment.pl znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Na stronie internetowej oraz intuicyjnej aplikacji znajduje się bogata oferta salonów stylizacji paznokci i nie tylko. Ustawiając filtr wyszukiwania, możesz dokonać wyboru pomiędzy miastami i dzielnicami, a także konkretnym rodzajem zabiegu. Dzięki temu nie tracisz czasu na zbędne wyszukiwanie informacji. Ponadto w aplikacji znajdziesz opinie klientów na temat konkretnego miejsca, a także cennik. Jeśli zatem chcesz zrobić paznokcie na Ruczaju, skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci moment.pl.

Jak wybrać dobry salon stylizacji paznokci?

Wybierając konkretny salon stylizacji paznokci, najczęściej kierujemy się opiniami znajomych. Zwykle też mamy okazję ocenić efekt stylizacji. Taką samą funkcję pełni portal, który gromadzi opinie klientów na temat świadczonych usług. To jeden ze sposobów, jak wybrać właściwe miejsce. Innym rozwiązaniem jest sprawdzenie portfolio osób zatrudnionych w salonie, czyli weryfikacja dotychczasowych wykonań. Ważnym czynnikiem wyboru powinny być umiejętności oraz kwalifikacje stylistek. Techniki zdobień wciąż się zmieniają, dlatego dobre stylistki po prostu się szkolą, zdobywając wiedzę na temat kosmetycznych nowinek. Warto też sprawdzić, jakich produktów używa się w salonie. Dobrej jakości preparaty kosmetyczne i pielęgnacyjne, jak i narzędzia mają wpływ na jakość wykonywanej pracy oraz trwałość wykonywanych zabiegów.

Pedicure i manicure w Krakowie na Ruczaju - rodzaje

Każdy salon stylizacji paznokci oferuje swoim klientkom różnorodne rodzaje manicure, jak i pedicure. Do najpopularniejszych należą:

- manicure klasyczny (tradycyjny). W czasie zabiegu wykonuje się kąpiel dłoni w specjalnych preparatach pielęgnujących. W dalszej kolejności odsuwane lub usuwane są skórki oraz nadaje się kształt paznokciom. Ostatnim etapem jest nakładanie na skórę dłoni specjalnego kosmetyku: maski, kremu lub eliksiru o działaniu odżywczym lub nawilżającym,

- manicure biologiczny. W tym zabiegu nie wykorzystuje się metalowych narzędzi, ale zioła, olejki oraz peelingi. Narzędziem podstawowym jest kamienny pilnik do nadawania kształtu paznokciom oraz patyczki z drzewa herbacianego do odsuwania skórek,

- manicure terapeutyczny. Ten rodzaj zabiegu stosowany jest w przypadku mocno zniszczonych paznokci. Jego celem jest intensywne odżywienie oraz nawilżenie. Wstępem do zabiegu jest konsultacja, podczas której stylistka ocenia stan płytki i dopasowuje odpowiedni rodzaj terapii,

- manicure japoński. Zadaniem zabiegu jest odżywić, zregenerować oraz nawilżyć płytkę paznokcia. Po odsunięciu lub usunięciu skórek oraz nadaniu kształtu paznokcia, wmasowuje się w płytkę specjalną glinkę, a następnie puder. Oba preparaty mają za zadanie odżywić i nawilżyć paznokieć, nadają mu blask i połysk.

Salon paznokci na Ruczaju w Krakowie, w zależności od konkretnej placówki, może również oferować identyczne zabiegi dla paznokci stóp. Dzięki temu można kompleksowo zadbać o idealny manicure i pedicure.

 Manicure hybrydowy, czyli najczęstsza oferta salonów stylizacji paznokci

Manicure hybrydowy cieszy się ogromną popularnością, głównie ze względu na estetyczny i trwały efekt. Lakier, utwardzany za pomocą lampy UV, utrzymuje się nawet przez kilka dni i jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Zabieg pozwala pokryć płytkę jednolitym kolorem, ale wiele kobiet decyduje się również na oryginalne wzory i zdobienia. Oprócz hybryd, wykonuje się również paznokcie żelowe, tytanowe czy akrylowe.