Przejdź do głównej zawartości

Paznokcie Kraków Podgórze

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Paznokcie

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Pani Simona zrobiła mi przepiękny manicure i pedicure ślubny. Subtelny i elegancki😊A podczas wizyty w salonie mogłam się odprężyć i w przyjemnej atmosferze zapomnieć o stresie związanym z przygotowaniami. Na pewno tam niebawem wrócę 😊😊😊

Pazmania - zarezerwuj wizytę

Pazmania

Paznokcie

Lipska 4/U1, 30-721 Kraków
Bezpieczny salon

Zostałam bardzo profesjonalnie obsłużona, na wstępie kawka, a paznokcie zostały zrobione szybko i na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Agata jest przemiłą osobą, salon jest przytulny i ma ładne wnętrze. Cena równa jakości! Gorąco polecam i na pewno wrócę! :)

Beauty M Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Beauty M Studio Urody

Paznokcie

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Pani Aleksandra wykonała dla mnie perfekcyjny manicure i pedicure ślubny. Paznokcie prezentowały się idealnie. Zdecydowanie najlepiej zrobione paznokcie, jakie kiedykolwiek miałam! Gorąco polecam wizytę w Beauty M Studio Urody, a szczególnie u pani Aleksandry 🙂

„KESNER fryzjerzy” - zarezerwuj wizytę

„KESNER fryzjerzy”

Paznokcie

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Agata jest świetną specjalistką w swoim fachu - ma dużą wiedzę, którą w 100% wykorzystuje. Korzystałam zarówno z usługi manicure hybrydowego, jak i jego zdjęcia po dobrych paru miesiącach noszenia. Moje paznokcie nigdy nie były tak zadbane jak teraz! :) Szczerze polecam!

Moda na Sukces - zarezerwuj wizytę

Moda na Sukces

Paznokcie

Tadeusza Romanowicza 5, 30-702 Kraków
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Patrycja to klasa sama w sobie, zawsze poratuje paznokcia - czy to złamanego czy to ukruszonego. dobrym słowem tez poratuje. i humor poprawi. no cud dziewczyna ❤️

Beauty Bar Lounge - zarezerwuj wizytę

Beauty Bar Lounge

Paznokcie

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków
4.94
Bezpieczny salon

Chciałabym z całego serducha polecić usługi w Beauty Bar :)! Wykonanie przez każda z dziewczyn zawsze jest perfekcyjne i na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo, olbrzymi plus za wspaniała atmosferę!

PINKY FINGER Anna Karbownik-Joniec - zarezerwuj wizytę

PINKY FINGER Anna Karbownik-Joniec

Paznokcie

ul. Strycharska 10/LU3, 30-712 Kraków
4.99

Mani i pedi wykonane na najwyższym poziomie! Jestem bardzo zadowolona z pracy Asi:) Na pedi wrócę nie tylko dla paznokci, ale też dla obłędnego masażu przez który w pewnych momentach odpływałam... Polecam serdecznie, dziewczyny robią świetną robotę!!!

Beauty Concept - zarezerwuj wizytę

Beauty Concept

Paznokcie

Nadwiślańska 9, 30-527 Kraków
4.97

Manicure idealny. Rzesy po raz kolejny w tym miejscu i do innego zdecydowanie się nie wybieram - naturalne i delikatne - efekt jakiego oczekiwałam. Pedicure - pani Kasia miała trudne zadanie😃 z moimi paznokciami zniszczonymi po bieganiu - efekt przerósł moje oczekiwania. Polecam - ocena powinna być 10/10.

AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne  - zarezerwuj wizytę

AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne

Paznokcie

Płaszowska 27 , 30-713 Kraków
4.97
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z usług, dziewczyny stanęły na wysokości zadania, jeszcze w żadnym salonie nie było mi tak dobrze, atmosfera super pełen profesjonalizm naprawdę polecam ten salon z czystym sumieniem.

Pani Mani Płaszów - zarezerwuj wizytę

Pani Mani Płaszów

Paznokcie

Myśliwska 59/U2, 30-718 Kraków
4.93
Bezpieczny salon

W naszym Salonie stawiamy na precyzję w wykonaniu, ale także bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientek. 😎 Korzystamy z autoklawu, jednorazowych pilniczków, atestowanych środków do dezynfekcji, a zabiegi wykonujemy w jednorazowych rękawiczkach. Bo nasze klientki są dla nas najważniejsze!