Paznokcie Kraków

DIVA'S ROOM

DIVA'S ROOM

Paznokcie

Grzegórzecka 43, 31-532 Kraków

Bardzo miła pani stylistka :) zrealizowała mój pomysł w sposób profesjonalny i jestem zadowolona z efektu końcowego - wyszło lepiej niż sobie wyobrażałam. Paznokcie wyglądają perfekcyjnie. Usługa wykonana szybko, sprawnie i bezboleśnie. Miła atmosfera :)

Business Nails

Business Nails

Paznokcie

al. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 25B, 31-418 Kraków

Byłam już kilka razy więc mogę wydać opinie.Wspaniała atmosfera. Dziewczyny i miejsce pełne pozytywnej energii. Zabieg wykonany profesjonalnie i z pełnym zaangażowanie.Pani Aneta przemiła,uśmiechnięta.Ostatni manicure rewelacja! POLECAM serdecznie :)

Blue Nails&Beauty

Blue Nails&Beauty

Paznokcie

Karola Bunscha 14, 30-392 Kraków

Kolejna wizyta w tym miejscu i jestem bardzo zadowolona, paznokcje są dobrze pamalowane tak blisko skórek a także podziwiam zdobienia. Paznokcje po ostatniej wizycie trzymały mi się przez prawie miesiąc więc jestem zadowolona z ich wykonania i naprawdę polecam Panią Dominikę i Panią Joannę!

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Paznokcie

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Gorąco polecam pedicure u Pani Ani!<3 To najlepsza stylistka paznokci w Krakowie u jakiej byłam. Pedicure wykonany niezwykle starannie, hybrydy jeszcze nigdy nie trzymały mi się tak dobrze! To moja druga wizyta i na pewno nie ostatnia. Bardzo dziękuję za przepiękne paznokcie, miłą atmosferę i za mega uroczy prezent-niespodziankę z okazji świąt :)

HEY GIRLS

HEY GIRLS

Paznokcie

Piwna 24, 30-527 Kraków

Zawsze wychodzę zadowolona zarówno z mani jak i pedi, które utrzymuje się tak długo na paznokciach, ze sama się dziwie. Raz mi hybryda odpadła, ale zostałam umówiona niezwłocznie na naprawę paznokcia i zostało wykonane z największa starannością. Polecam:)

PazuMalu Czyżyny

PazuMalu Czyżyny

Paznokcie

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków

Jedne z najpiękniejszych i najlepiej wykonanych paznokci, jakie miałam. Pracujące tu dziewczyny są sympatyczne i profesjonalne. Wszystko przebiega w miłej atmosferze. Wielki plus za ogromny wybór kolorów.

BEAUTY SPACE

BEAUTY SPACE

Paznokcie

Szlak 26, 31-044 Kraków

Zdecydowanie najlepszy salon manicure w Krakowie! Noszę hybrydy od 3 lat, byłam u wielu stylistek w kilku salonach, jednak nigdy nie byłam tak bardzo zadowolona jak po wizycie w Beauty Space! Niesamowicie staranny manicure, perfekcyjne, trwałe malowanie. Na pewno będę stałą klientką. Super!

HEY BEAUTY

HEY BEAUTY

Paznokcie

Ostatnia 1f/u5, 31-444 Kraków

Paznokcie żelowe wykonane przez panią Asie z naklejkami są cudowne. Kilka osób zapytało się mnie jak ktoś potrafi narysować tak małe obrazki, a po mojej odpowiedzi, że to naklejki nie chciały mi uwierzyć i zachciały takich samych wzorków :-) Jak zawsze wizyta 10/10.

Studio 3/3

Studio 3/3

Paznokcie

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków

Dzisiaj zaczęłam i zakończyłam dzień z 3/3 - rano profesjonalna i przemiła wizyta u pani Kasi i nowy kolor włosów, a po południu pani Anastazja uratowała mój walentynkowy weekend i pobiła rekord świata w robieniu hybrydy. Dziękuję drogie Panie :-)

Pazury Leny

Pazury Leny

Paznokcie

Aleksandra Lubomirskiego 49/1, 31-509 Kraków

Korzystam z usług Magdy od ponad 3 lat i jeszcze nigdy nie zawiodłam się. Jestem oczarowana jej dokładnością i kreatywnością ♥️ Dzięki niej moje paznokcie są niesamowicie zadbane oraz wydają się dłuższe mimo kłopotliwego kształtu. Gorąco polecam! 😊