Paznokcie Gdańsk

No i pięknie Gdańsk

No i pięknie Gdańsk

Paznokcie

Lelewela 6/E2, 80-442 Gdańsk

Nastka robi mi paznokcie już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam. Pełen profesjonalizm, zawsze razem wymyślimy ciekawe wzory, niesamowicie relaksująca atmosfera i dużo śmiechu. Tym razem mani robiła mi Zuza - bardzo dokładna i pomysłowa - polecam

Mano

Mano

Paznokcie

aleja Grunwaldzka 504, 80-309 Gdańsk

Manicure wykonane perfekcyjnie. Wspaniała atmosfera, cudowna obsługa.Bardzo polecam. W czasie zabiegu można zrelaksować się pijąc pachnącą herbatkę, słuchając łagodnej muzyki oraz zachwycając się pracami artystów.

Salon Sopot

Salon Sopot

Paznokcie

Al. Niepodleglosci 775/1, 81-805 Sopot

Zdecydowanie polecam! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Kamila, u której byłam ostatnio na parafinie dłoni zmieniła ten "zwykły" zabieg w prawdziwy relaks. Brakuje takich osób w dzisiejszym roszczeniowym świecie. Na pewno wrócę!

Salon Urody AS Professional Beauty

Salon Urody AS Professional Beauty

Paznokcie

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk

Jestem pod ogromnym wrażeniem skrupulatności, dokładności i dbałości o szczegóły Pani Igi. Zawsze polecano mi panie z "większym doświadczeniem", ale to własnie Pani Iga zrobiła mi takie paznokcie, jakie zawsze chciałam mieć-zgrabne i delikatne, perfekcyjne. Jestem mega mega zadowolona!!! Wielkie brawa i uśmiechy ;))) dla Pani Igi!!

Laboratorium Urody

Laboratorium Urody

Paznokcie

Zeusa 82, 80-180 Kowale

Kolejna wizyta, kolejny zachwyt i podziw dla Aliny, która z wyjątkową pasją wykonuje swoją pracę. Na dodatek w punkt potrafi dostrzec potrzeby Klienta i przejąć inicjatywę, wyjść naprzeciw z gotowym rozwiązaniem :-) Polecam gorąco, w szczególności najbardziej wymagającym ;-)

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

Paznokcie

Tadeusza Kościuszki 11A (I piętro), 81-704 Sopot
5.0

Z całego serca polecam Panią Olę! Nie zamieniłabym jej na żadną inną! Pełen profesjonalizm, paznokcie trzymają się świetnie. Praca w miłej atmosferze, Pani Ola zawsze chętnie służy radą i dobrą kawą :) Przyjazne nastawienie do klienta i pełne zaangażowanie!

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Paznokcie

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk

Starannie zdjęta stara hybryda oraz bardzo dokładnie wykonany manicure i pedicure, a pani Ewelina bardzo sympatyczna. Miła atmosfera w salonie, szeroki pakiet usług.