Przejdź do głównej zawartości

Paznokcie

Ostatnie lata to wspaniały czas dla miłośniczek pięknych paznokci. Sztuka manicure i pedicure rozwija się w niesamowitym tempie, a na rynku co rusz pojawiają się nowe techniki. Paznokcie żelowe, akrylowe, hybrydowe, winylowe… możliwości jest naprawdę wiele!

Pokaż w mojej okolicy »
Paznokcie

Nasze dłonie każdego dnia wykonują dla nas wiele trudnych zadań. Co więcej, narażone są na różne szkodliwe czynniki, które negatywnie wpływają zarówno na skórę, jak i paznokcie. Dlatego warto pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji - na co dzień, w domu i z wykorzystaniem profesjonalnych metod w salonach urody, które bez trudu znajdziemy na Moment.pl.

Manicure i pedicure hybrydowy

Tak zwana “hybryda” jest jedną z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Sprawdza się świetnie zarówno na dłoniach, jak i u stóp, zapewniając im piękny wygląd i wzmocnienie. Prezentuje się niemal tak samo naturalnie jak zwykły lakier do paznokci, jest jednak znacznie bardziej wytrzymała. Utrzymuje się nawet do czterech tygodni!

Manicure japoński

Zwolenniczki całkowicie naturalnych metod pielęgnacji paznokci z pewnością pokochają manicure japoński. To jedna z technik, w których nie wykorzystuje się żadnych lakierów. Ten subtelny i regenerujący zabieg składa się z dwóch prostych kroków: wmasowania w płytkę specjalnej, odżywiającej pasty oraz wtarcia pudru, nadającego paznokciom wyjątkową gładkość.

Nie szukaj daleko!

Choć wydaje się, że znalezienie najlepszego salonu oferującego manicure najłatwiejsze jest w dużych miastach, takich jak Kraków czy Warszawa, w rzeczywistości wcale nie trzeba szukać daleko. Z pomocą Moment.pl szybko wyszukasz profesjonalne placówki w swojej okolicy i zarezerwujesz dogodny termin.

Wybierając się na wizytę warto pokusić się także o zabiegi uzupełniające manicure - jak na przykład okład z parafiny na całe dłonie, który doskonale odżywia i nawilża.