Przejdź do głównej zawartości

Paula Maluje Studio Urody

Przełajowa 22A, 94-044 Łódź (Od strony ulicy Maratońskiej)

Paula Maluje Studio Urody to salon, w którym wykonasz najpiękniejsze stylizacje paznokci, profesjonalny manicure, hennę brwi i inne zabiegi, dzięki którym zyskasz pewność siebie oraz poprawisz urodę.

Zadbana kobieta to szczęśliwa kobieta! Pozwól sobie na odrobinę luksusu, odwiedź mój salon i rozsmakuj się w przepysznej kawie, smacznych ciasteczkach i nietuzinkowej atmosferze. Gwarantuję, że po pierwszej wizycie będziesz z niecierpliwością odliczała dni do kolejnego terminu!

Moje zamiłowanie i nieustanny rozwój sprawiają, że salon Paula Maluje Studio Urody, rozwija się w zaskakującym tempie. Dowodem potwierdzającym fach w ręku i niezbędne umiejętności są liczne certyfikaty oraz dyplomy zdobiące ściany salonu. Dokładam wszelkich starań, aby zabiegi wykonywane były w sposób profesjonalny, z należytą starannością, higieną, bezpieczeństwem i oczywiście z wykorzystaniem wysokiej jakości - markowych produktów. Dlatego klientki, które odwiedzają mój salon, chętnie wracają i polecają zabiegi innym.

Gdzie mnie znajdziesz?

Paula Maluje Studio Urody, znajduje się na ul. Przełajowej 22A w Łodzi.

Serdecznie zapraszam!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa