Passion pracownia Fryzur

Łobzowska 50, 30-038 Kraków (obok Radia Kraków, naprzeciwko Kościoła św. Szczepana)

Pasja oraz tworzenie, aby osiągnąć efekt niepowtarzalnej, urzekającej fryzury. Dążenie do mistrzostwa w sztuce fryzjerskiej dzięki szlifowaniu swoich umiejętności oraz otwieraniu się na świat mody i sztuki współczesnej. Nasze umiejętności budujemy na silnych podstawach praktycznych i teoretycznych. Inspirujemy się technikami pracy światowych akademii fryzjerskich takich jak Vidal Sasoon, Pivont Point, Kraemer Paris. Od początku współpracujemy z marką Loreal Professionnel. Natomiast od kilku lat należymy do elitarnej grupy Salonów Ekspert Loreal, który jest przyznawany salonom, których ekipa bierze udział w cyklicznych szkoleniach i egzaminach potwierdzających stałe podnoszenie kompetencji zawodowych.
Nasza dewiza to: wydobyć z włosów ich naturalny kształt i kierunek układania się, aby skrócić czas codziennej stylizacji. Tworzyć fryzury o perfekcyjnej linii cięcia, aby włosy układały się w każdej sytuacji. Inspiracją w koloryzacji są dla nas kolory natury oraz gra światła, dzięki której podkreślamy atuty urody naszej klientki.
Serdecznie zapraszamy do naszej Pracowni na chwilę relaksu i wytchnienia. Tutaj tworzymy fryzury zgodne z osobowością naszych klientów, aby podkreślić ich naturalne piękno.

Wszystkie usługi

Usługi różne

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.