Przejdź do głównej zawartości

P.K.Nails&Lashes

Ludowa 180, 42-215 Częstochowa

Chcesz cieszyć się pięknymi, zadbanymi dłońmi z zawsze idealną stylizacją paznokci?
Lubisz szyk i elegancję, ale w natłoku codziennych spraw nie masz zbyt dużo czasu dla siebie?

Spokojnie. Twoje dłonie mogą być w rewelacyjnej kondycji o każdej porze roku, a paznokcie - nabrać eleganckiego wyrazu, niezależnie od tego, co w danym momencie robisz.

Jak?
Wystarczy spotkać na swojej drodze właściwą osobę, która profesjonalnie zaopiekuje się Tobą i wyglądem Twoich dłoni.
Nazywam się Paulina Kałuża i serdecznie zapraszam Cię do swojego gabinetu P.K. Nails & Lashes na stylowy manicure metodą hybrydową i inne zabiegi na dłonie i stopy z gwarancją długotrwałego efektu (m.in. przedłużanie paznokci metodą żelową).
Oprócz stylizacji paznokci oferuję profesjonalne i całkowicie bezpieczne zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs jedną z wybranych metod objętościowych.
Jestem dyplomowaną stylistką paznokci i rzęs z dużym doświadczeniem zawodowym i głową pełną pomysłów. Stworzę dla Ciebie cudowne stylizacje, które dodadzą Ci uroku i wyróżnią Cię z tłumu. Wszystkie zabiegi wykonuję z chirurgiczną precyzją i wyjątkową dbałością o szczegóły. Troszczę się również o Twoje bezpieczeństwo, dlatego korzystam tylko z renomowanych produktów do stylizacji i narzędzi sterylizowanych po każdym użyciu. Stale się dokształcam i uczestniczę w sympozjach i specjalistycznych szkoleniach, bo branża kosmetyczna jest bardzo dynamiczna, a ja chcę zawsze dostarczać Ci usługi najwyższej jakości.

Polecam Twojej uwadze ofertę mojego salonu.
Czekam na Ciebie w Częstochowie na ul. Ludowej 180.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa