OxyBeauty

Zygmunta Felczaka 18/u1, 71-500 Szczecin

Pragniesz połączyć chwilę przyjemnego relaksu z możliwością zadbania o swoją urodę? Jeżeli tak, to idealnym miejscem dla Ciebie będzie salon kosmetyczno-fryzjerski OxyBeauty położony przy ulicy Felczaka 18u1 w Szczecinie.

W tym wyjątkowym miejscu Twoimi włosami zajmie się doświadczona kadra fryzjerska, która specjalizuje się w koloryzacji i stylizacji bazującej na kosmetykach renomowanej marki Keune. W ofercie fryzjerskiej znajdują się klasyczne usługi takie jak strzyżenie czy koloryzacja, a także nowości na rynku – np. kuracje keratynowe czy efektowne upięcia, które pozwalają na uzyskanie zaskakujących efektów.

W salonie OxyBeauty można skorzystać także z szeregu zabiegów kosmetycznych. Oprócz tego Klienci mogą skorzystać z szerokiego zakresu usług związanych z pielęgnacją i zdobieniem paznokci – przykładowo z manicure i pedicure, a także zdobienia paznokci żelem czy akrylem.

W salonie wykonywane są również zabiegi związane z przekuwaniem ciała – na miejscu można wybrać kolczyki, które wykonane są z bioplastu i tytanu, które to materiały nie wywołują alergii oraz kolczyków ozdobnych, które można nakładać już po wygojeniu się ran.

Wizytę w salonie można umówić bardzo szybko, korzystając z systemu rezerwacji online. Każda wizyta przebiega indywidualnie, tak aby w pełni dostosować się do oczekiwań Klienta, by za każdym razem był on zadowolony z efektów pracy specjalistów z zespołu studia OxyBeuty.

Fryzjer
Kosmetyczka
Paznokcie

Zespół

S29a4965
Anna Charzyńska
S29a4863
Iza Jaworska
S29a4955
Sylwek Jaworski
S29a4852
klaudia jelinska
S29a4965
Arleta Rekowska
Employee default
Karolina Ilcewicz

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Przyjazne dla dzieci
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.