ORIENT MASSAGE ATURI

KOŚCIUSZKI, 182/ DYREKCYJNA 2, 40-525 Katowice

ATURI - Chwila odpoczynku i relaksu.

Pragniesz chwili odpoczynku i relaksu, od ciężkiego dnia pracy? Jeśli tak nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Pozwól sobie na podróż do odległego miejsca świata, w ciągu której zaznasz cudownego odprężenia. Szeroka gama masaży i ceremonii oraz wykwalifikowany personel polsko- azjatycki zadba o Twój czas spędzony u nas.

Dobroczynny wpływ masażu na ludzki organizm jest znany i ceniony od wieków. Skorzystaj z potencjału medycyny naturalnej. Odwiedź Orient Massage Aturi, odpręż się i zadbaj o dobro swojego organizmu. To miejsce, w którym odpoczniesz od stresu i zregenerujesz się po dniu pełnym obowiązków.

Sięgając po naturalne bogactwa i mądrość Dalekiego Wschodu ...

Oraz odległych krańców świata chcemy Państwa zaprosić do najlepszego salonu w regionie, gdzie w japońskim klimacie przy filiżance chińskiej herbaty nasza profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie wprowadzi Państwa w szeroką gamę masaży oraz ceremonii. Jeśli coś Cię boli - nasze azjatyckie masażystki służą pomocą aby przywrócić Twe ciało do sprawności fizycznej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W Orient Massage Aturi zabiegi wykonywane są przez masażystki z Azji – wykwalifikowane specjalistki, które mają rozległą wiedzę na temat medycyny dalekiego wschodu. W salonie panuje orientalna atmosfera, a wszyscy goście częstowani są tu mocną, chińską herbatą. Rodzaj stosowanych zabiegów zawsze dostosowywany jest do potrzeb konkretnej osoby. Dzięki temu masaże nie tylko sprawiają przyjemność, ale także łagodzą ból i wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W ofercie Orient Masaage Aturi można znaleźć różnorodne zabiegi z zakresu medycyny naturalnej, a wśród nich masaże orientalne, relaksacyjne i klasyczne. Można tu też zażyć różnego rodzaju odprężających ceremonii i rytuałów.

Orient Massage Aturi to także miejsce, w którym można spędzić miłe chwile w towarzystwie kogoś bliskiego. W salonie masażu znajduje się Duo Room z dwoma łózkami do masażu, gdzie możesz doświadczać masażu, rozmawiając z partnerem lub przyjaciółką.

Posiadamy również DUO ROOM- pokój do masażu, gdzie umieściliśmy dwa łóżka do masażu par, przyjaciółek…

Aturi zdobył nagrodę na światowej wystawie roślin egzotycznych w 1999 r. Zaprezentowano go samemu prezydentowi Chin.
Korzenie Aturi używane są w indyjskiej medycynie jako remedium na astmę i kaszel. Liście i kwiaty pomocne były przy opatrywaniu ran.

Z wyjątkowych zabiegów w Orient Massage Aturi można skorzystać w samym centrum Katowic. Gabinet położony jest przy ul. Dworcowej 5 (wejście od ul. Dyrekcyjnej 2). Parkingi znajdują się przy ul. Dworcowej. Serdecznie zapraszamy!

SPA i masaż
4.9
109 opinii

Opinie

 • MA
  5.0

  Oki

  Marcin 16.08.2017
 • MA
  5.0

  Ok

  Marcin 13.08.2017
 • MA
  5.0

  Aż brak mi słów by opisać wrażenia po masażu. Odpłynęłam!

  Martyna 23.07.2017
 • JO
  5.0

  wszystko ok jak zawsze

  Joanna 20.07.2017
 • MA
  5.0

  Wizyta jak zawsze udana. A maska na ciało to świetna sprawa dla mojej przesuszonej skóry. Polecam każdemu ;)

  Martyna 17.07.2017

Zespół

20160427152826565
ARI ARTINI
Img 0670
NI WAYAN
Martyna 3
MARTYNA
Suriani 3
SURYANI
P1017641
LILIANA
Employee default
SONIA

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.