UWAGA! Tak będzie wyglądać Twoja strona

ORIENT MASSAGE ATURI

KOŚCIUSZKI, 182/ DYREKCYJNA 2, 40-525 Katowice (1 salon na ul.Kościuszki 182 -na przeciwko Obi, dzielnica Brynów, 2 salon Dyrekcyjna 2 w centrum Katowic, na Pasażu Hotelu Monopol)

ATURI - Chwila odpoczynku i relaksu.

Pragniesz chwili odpoczynku i relaksu, od ciężkiego dnia pracy? Jeśli tak nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Pozwól sobie na podróż do odległego miejsca świata, w ciągu której zaznasz cudownego odprężenia. Szeroka gama masaży i ceremonii oraz wykwalifikowany personel polsko- azjatycki zadba o Twój czas spędzony u nas.

Dobroczynny wpływ masażu na ludzki organizm jest znany i ceniony od wieków. Skorzystaj z potencjału medycyny naturalnej. Odwiedź Orient Massage Aturi, odpręż się i zadbaj o dobro swojego organizmu. To miejsce, w którym odpoczniesz od stresu i zregenerujesz się po dniu pełnym obowiązków.

Sięgając po naturalne bogactwa i mądrość Dalekiego Wschodu ...

Oraz odległych krańców świata chcemy Państwa zaprosić do najlepszego salonu w regionie, gdzie w japońskim klimacie przy filiżance chińskiej herbaty nasza profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie wprowadzi Państwa w szeroką gamę masaży oraz ceremonii. Jeśli coś Cię boli - nasze azjatyckie masażystki służą pomocą aby przywrócić Twe ciało do sprawności fizycznej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W Orient Massage Aturi zabiegi wykonywane są przez masażystki z Azji – wykwalifikowane specjalistki, które mają rozległą wiedzę na temat medycyny dalekiego wschodu. W salonie panuje orientalna atmosfera, a wszyscy goście częstowani są tu mocną, chińską herbatą. Rodzaj stosowanych zabiegów zawsze dostosowywany jest do potrzeb konkretnej osoby. Dzięki temu masaże nie tylko sprawiają przyjemność, ale także łagodzą ból i wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W ofercie Orient Masaage Aturi można znaleźć różnorodne zabiegi z zakresu medycyny naturalnej, a wśród nich masaże orientalne, relaksacyjne i klasyczne. Można tu też zażyć różnego rodzaju odprężających ceremonii i rytuałów.

Orient Massage Aturi to także miejsce, w którym można spędzić miłe chwile w towarzystwie kogoś bliskiego. W salonie masażu znajduje się Duo Room z dwoma łózkami do masażu, gdzie możesz doświadczać masażu, rozmawiając z partnerem lub przyjaciółką.

Aturi zdobył nagrodę na światowej wystawie roślin egzotycznych w 1999 r. Zaprezentowano go samemu prezydentowi Chin.
Korzenie Aturi używane są w indyjskiej medycynie jako remedium na astmę i kaszel. Liście i kwiaty pomocne były przy opatrywaniu ran.

Z wyjątkowych zabiegów w Orient Massage Aturi można skorzystać w samym centrum Katowic. Gabinet położony jest przy ul. Dworcowej 5 (wejście od ul. Dyrekcyjnej 2). Parkingi znajdują się przy ul. Dworcowej. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie usługi

4.9
153 opinie

Opinie

 • AD
  5.0

  Świetny masaż, idealny dla osób siedzących całe dnie przed komputerem ;) Nie ma co trzeba dbać o kręgosłup.

 • MA
  5.0

  Świetny masaż! Dziękuję!

 • AD
  5.0

  Świetny masaż, chodzę co tydzień. Polecam :)

 • AD
  5.0

  Świetny masaż, naprawdę warto :)

 • DA
  5.0

  Dziękuję za wspaniałe odprężenie!

Zespół

Data
ASHI
Data
MARTYNA
Data
SURYANI
Employee default
SONIA

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.