Organique Salon Piękna i Urody

Ul zamkowa 1B, 44-300 Wodzisław Śl

Organique Salon Piękna i Urody znajduje się przy Ul zamkowa 1B w Wodzisław Śl. Doskonale wiemy, że naszym zadaniem jest podkreślenie naturalnego piękna i pomoc w wydobyciu wszystkich atutów danej osoby. Stale poszerzamy ilość naszych usług i dzięki temu zdobywamy nowe doświadczenia. W naszej ofercie można znaleźć pielęgnacja skóry, masaże, masaże relaksacyjne, a także manicure, pielęgnacja dłoni. Pracujemy na bardzo dobrych urządzeniach i kosmetykach. Serdecznie zapraszamy!

5.0
2 opinie

Opinie

 • SY
  5.0
  niezweryfikowany

  Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten salon. Każda z Nas znajdzie w nim coś odpowiedniego dla siebie. Salon oferuje pełną gamę zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych. Co więcej często zaskakuje i stale poszerza swoją ofertę o nowe zabiegi, a ich jakość nigdy nie zbudziła moich zastrzeżeń. Również obsługa jest w pełni profesjonalna i bardzo sympatyczna. Dzięki nim czas bardzo szybko i przyjemnie mija. Ceny przystępne, a salon często oferuje promocyjne pakiety. No i godziny dostosowuje do klienta. Polecam bo warto!!

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca..czuje się jak w Spa!!! Salon jest bardzo,bardzo Wypasiony a ceny normalne.Chodze tam regularnie i narazie nie mam dość bo oferta z miesiąca na miesiąc jest zaskakująca ( posiadają BOGATĄ różnorodność zabiegów ) mam problemy z nadwagą a kosmetyczki które wykonują zabiegi z odnowy biologicznej wykonują swoją prace tak ze 13 kg mniej w ciagu 9 miesięcy !!! Polecam to miejsce

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.