OrganicSeries

Terebelska 49/4, 21-500 Biała Podlaska

OrganicSeries to specjalistyczny gabinet kosmetyczny, w którym odzyskasz naturalne piękno i profesjonalnie zadbasz o swoją cerę.

W moim salonie oferuję między innymi takie zabiegi jak oczyszczanie manualne, peeling oraz rozmaite zabiegi z wykorzystaniem organicznych preparatów, których skład oparty jest wyłącznie o naturalne składniki. Odpowiednie ich dobranie pozwoli zażegnać wiele problemów skórnych, które niejednokrotnie są przyczyną poczucia dużego dyskomfortu.

Oferuję między innymi specjalistyczne zabiegi na trądzik, rozjaśniające przebarwienia, poprawiające koloryt skóry, odżywiające oraz regenerujące i wzmacniające nawet najbardziej wrażliwą cerę. Jednym słowem dla każdego coś dobrego!

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą oraz do rezerwacji wybranego zabiegu przez internet. Świadczę usługi kosmetologiczne z najwyższą starannością z odpowiednią dbałością o bezpieczeństwo oraz higienę pracy. W moim gabinecie poczujesz się doceniona, będziesz pod opieką fachowej, certyfikowanej kosmetolog, która nieustannie rozwija swoje umiejętności w celu stałego podnoszenia jakości zabiegów.

Zapraszam do OrganicSeries na ulicę Terebelską 49/4 w Białej Podlaskiej.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.