Ordon Beauty Center - Opinie

Wolności 134, 41-506 Chorzów
5.0
4 opinie

Opinie

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam w 100% !!! PANI DOKTOR ORDON jest świetnym lekarzem medycyny estetycznej, pomogła mi poprawić nieudany zabieg w innym gabinecie. Jest konkretna, nie zrobi czegoś co mogłoby wyglądać złe mimo, ze klientka na to nalega. Nie pójdę już do nikogo innego.

 • A:
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła i fachowa obsługa. Zabieg wykonywała mi Dominika - bardzo sympatyczna i profesjonalna kobieta, wszystko było dostosowane pod klienta, ponad to doradza jak pielęgnować cerę w domu oraz daje kilka świetnych wskazówek dotyczących innych zagadnień, myślę, że śmiało możecie Jej zadawać przeróżne pytania - odpowie i doradzi w każdej kwestii. A ponad to podczas zabiegu umila czas i jest bardzo sympatyczną osobą. Szczerze wam polecam !

 • BR
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam!!! W szczególności polecam zabieg endermologii, Pani Dominika jest bardzo kompetentnym i godnym zaufania kosmetologiem. Zabieg miałam robiony wcześniej w innym gabinecie i nie uzyskałam takich efektów jak po endermologii wykonanej przez panią Dominikę. Na pewno skorzystam z usług salonu jeszcze wiele razy.

 • AZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie polecam! Miałam wykonywany zabieg endermologii. P. Dominika to bardzo kompetentna osoba, dobrała odpowiednio parametry zabiegu, dzięki czemu nie był dla mnie nieprzyjemny. Poza wykonanym zabiegiem, zostałam poinformowana o zalecanej pielęgnacji domowej. Jestem pewna, że wrócę do salonu ponownie, ponieważ zabieg przyniósł oczekiwane rezultaty. Bardzo profesjonalna i miła obsługa! Polecam =)