Orchidea Salon Kosmetyczny - Opinions

Horbaczewskiego 57A/6, 54-130 Wrocław
5.0
9 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon w pełni spełnia moje oczekiwania. Dogodny dojazd, dobrze wykonywane zabiegi a przede wszystkim atmosfera jaka tam panuje jest niezwykle ciepła i przyjemna - mało takich miejsc we Wrocławiu. Uwielbiam te złote rączki, które pielęgnują moją twarz. Dlatego polecam masaż twarzy i pielęgnacje dłoni i stóp.

 • PI
  5.0
  niezweryfikowany

  Od dawna szukałem salonu kosmetycznego, w którym jako mężczyzna również będę mógł zadbać o swój wygląd i zaczerpnąć chociaż trochę reklaksu. Do Orchidei chodzę razem z moją żoną i naprawdę oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Wystawiamy najwyższą ocenę. Trzymajcie tak dalej!

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy Salon kosmetyczny we Wrocławiu. Często korzystam i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z Orchidei od kilku miesięcy. Bardzo wysoka jakość usług i wyjątkowa atmosfera. Szczególnie polecam zabiegi na twarz i pazurki:)

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Fantastyczna obsługa! Panie są bardzo miłe i zaangażowane w wykonywane usługi. Klient może być pewny, że zostanie potraktowany indywidualnie i z pełną troską. Gabinet jest przytulny, elegancki, a nastrój tam panujący sprzyja odpoczynkowi psychicznemu i fizycznemu klientek. Regularnie pojawiam się w salonie i za każdym razem wychodzę zadowolona i z uśmiechem na twarzy. Oferta jest szeroka, myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, a przedłużanie rzęs u Pani Pauliny to mistrzostwo.
  Gorąco polecam salon Orchidea!

 • IW
  5.0
  niezweryfikowany

  Miałam okazję korzystać z usług tego salonu wielokrotnie. Jestem stałą klientką, która dzięki usługom przemiłych Pań z salonu Orchidea czuje się oraz wygląda młodziej. Nie zdarzyło się jeszcze żebym była nie zadowolona z usług tego salonu. Pełen profesjonalizm, przystępne ceny oraz niezwykle miła atmosfera. Szczególnie polecam przedłużanie rzęs oraz zabiegi pielęgnacyjne!.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Przytulne miejsce, miła atmosfera a przede wszystkim atrakcyjna cena i dobrze wykonana praca. Polecam przedłużanie rzęs w tym salonie!

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Już kilka razy korzystałam z usług Pań z Orchidei. Wrażenia ? Bardzo pozytywne. Jakość usług na wysokim poziomie. Osobiście robię zabiegi na twarz i jestem bardzo zadowolona. Często mają fajne promocje, także można dodatkowo coś zaoszczędzić, choć ceny i tak są przystępne. Polecam.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Z czystym sumieniem polecam. Bardzo wysoka jakość usług, wyjątkowa atmosfera i co cieszy dodatkowo przystępne ceny. Ja wykonywałam manicure hybrydowy - trzymał się u mnie ponad 2 tygodnie oraz rzęsy, które były zrobione z niezwykłą skrupulatnością.